pre 6 sati 23: 50
Iznenađenje u jeku trke za titulu: Siti menja ime stadiona
... makar za jedno kolo.
Talentovani fudbaler Crvene zvezde Andrija Maksimović, koji je odličnim partijama u dresu srpskog šampiona zavredneo poziv "A" selekcije, nalazi se pred odlaskom u nemački Lajpcig, piše "Mocart sport".
Iako su za potpis momka iz Novog Pazara zainteresovani brojni klubovi, sudbina Maksimovića još uvek je nepoznata, pošto ima dosta opcija pred kraj sezone gde je Zvezda gotovo sigurno obezbedila osmu uzastopnu titulu. Ipak, dok se još uvek veća o njegovom narednom klubu, domaći mediji preneli su vest da je oko na talentovanog vezistu bacio Lajpcig, koji bi tokom naredne nedelje trebao da pošalje zvaničnu ponudu u Ljutice Bogdana.
Kako se navodi, Bundesligaš će Zvezdi poslati ponudu od 13 miliona evra uz bonuse od dva miliona, što bi u slučaju pozitivnog ishoda u pregovorima, bio najskuplji transfer u istoriji srpskog kluba. Kako se dodaje u tekstu, postoji mogućnost da ceo posao bude završen do kraja aprila. Pod uslovom, naravno, da Zvezda prihvati ponudu Lajpciga, ozbirom da je rukovodstvo srpskog kluba na čelu sa Zvezdanom Terzićem tražilo 20 miliona za usluge Maksimovića.
Ove sezone Andrija Maksimović postigao je četiri gola i upisao sedam asistencija, a odlične partije preporučile su ga Brajtonu, PSŽ-u, Frankfurtu, Atletiko Madridu, Borusiji Dortmund... I svi su stali u red za potpis momka iz Novog Pazara, koji ima svega 17 godina i veliku budućnost pred sobom.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
15.07.2025 17: 36
Mladi vezni igrač postao najskuplja prodaja u istoriji kluba, ali i srpskog fudbala.
03.07.2025 23: 10
Zoran Stojadinović je gostujući u podkastu "Iz keca, Mićo" otkrio da mnogi klubovi odustanu od kontakta sa šampionom Srbije nakon što čuju da je cena Maksimovića 20.000.000 evra.
16.06.2025 11: 46
Generalni direktor srpskog šampiona u fudbalu neće tek tako da pusti supertalentovanog prvotimca.
12.04.2025 22: 12
Vezista Crvene zvezde "smenio" nekadašnjeg centarfora Partizana u analima susreta večith rivala.
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 8h
pre 6 sati 23: 50
... makar za jedno kolo.
pre 6 sati 23: 01
Levante i Osasuna su nam priredili fantastičan meč, a "Los azulgranasi" su na kraju slavili 3:2 (2:2) u prvoj utakmici 35. kola La Lige.
pre 6 sati 22: 52
Ime Ališe Leman često izaziva buru u medijima, a tako je i ovog puta.
pre 7 sati 22: 48
Mnogo bolji fudbal smo gledali u nastavku utakmice.
Ostavite komentar