pre 4 sata 23: 41
Panteru "prekipelo" pri izlasku sa parketa - pokazao srednji prst navijačima Zvezde
Poseban tretman od navijača dobio je Kevin Panter - bivši igrač crveno-belih ali i kapiten Partizana.
Posle reprezentativne pauze, superligaški fudbal će ponovo biti u prvom planu. Prvu utakmicu 29. kola, pretposlednjeg u ligaškom delu takmičenja odigraće IMT i Novi Pazar.
Obe ekipe ulaze u ovaj duel sa jasnim ambicijama. Domaćinu su bodovi neophodni u borbi za opstanak, dok gosti jure bodove koji će ih zadržati među osam najboljih.
Ove dve ekipe odigrale su četiri međusobna duela i rezultat u pobedama je nerešen 2:2. U poslednja dva duelu slavio je Novi Pazar.
"IMT ima izuzetno kvalitetnu ekipu, ali ne idemo tamo da se branimo. Želimo da igramo kao i do sada. Verujem da možemo da izborimo pozitivan rezultat", rekao je Gaćinović.
Zanimljivo je i da obe ekipe ovog proleća imaju identičan učinak, po tri pobede, dva poraza i jedna remi. Utakmica se igra u Loznici sa početkom u 18.00 časova (Arena 1 Premium).
"Očekujem da budemo na visokom nivou, iako smo bez Aleksandra Mesarovića. To je ozbiljan hendikep, ali navikli smo da igramo nekompletni", naveo je Gaćinović.
Sve ostale utakmice 29. kola igraju se u subotu i nedelju.
Mozzart Bet Superliga
Parovi 29. kola
Petak
IMT – Novi Pazar 18.00 (A1P)
SUBOTA
Radnički (N) – Tekstilac 15.30 (AS3)
Partizan – TSC 16.30 (A1P)
Vojvodina – Crvena zvezda 19.00 (A1P)
Napredak – Radnički 1923 20.00 (A3P)
NEDELJA
OFK Beograd – Jedinstvo 15.00 (AS3)
Spartak – Mladost 16.30 (A1P)
Železničar – Čukarički 19.30 (A3P)
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Francuska nije samo sportska sila, već laboratorija koja već decenijama proizvodi šampione.
Evropski fudbal ulazi u zonu pravne nestabilnosti. Premier liga pokušava da uvede ograničenja potrošnje kroz nova pravila 'anchoring' i 'squad-cost ratio', dok Udruženje profesionalnih fudbalera (PFA) najavljuje tužbe.
16.02.2025 21: 12
Plavo-beli u Beograd stižu sa novim-starim trenerom Vladimirom Gaćinovićem, koji je nedavno sa Spartakom slavio protiv Čukaričkog na Banovom brdu
14.02.2025 09: 20
Tokom karijere Meri je igrao na Tajlandu, Srbiji, Sloveniji, Kini, Japanu, Saudijskoj Arabiji i Turskoj. Posebno se istakao u Rudaru iz Velenje gde je postigao 26 golova na 46 mečeva.
08.02.2025 22: 25
Ono što je dobro Adem Ljajić se oporavio i biće u konkurenciji za startnih jedanaest.
10.01.2025 15: 47
Druga meč u Antaliji Novi Pazar će odigrati 13. januara, protiv Dinama iz Bukurešta.
YouTube
pre 2d
YouTube
pre 3d
pre 4 sata 23: 24
Fudbaleri Aston Vile ušli su u sjajan niz koji im je doneo mesto među najboljim ekipama Engleske...
pre 5 sati 22: 50
Domaćin rano poveo i do kraja sačuvao prednost u jednom od dernija Lige 1.
pre 5 sati 22: 24
Trener pančevačkog Železničara oprezan pred meč sa Napretkom, iako je njegov tim visoko na tabeli, a rival zadnji.
pre 6 sati 22: 03
Njegov zapažen nastup protiv tima koji nastupa u Ligi Evrope nije prošao neprimećeno. Skauti iz Belgije i Italije su odmah po završetku utakmice stupili u kontakt sa sportskim sektorom kluba sa Banovog brda.
Ostavite komentar