pre 7 minuta 12: 06
Nebojša Čović: Srbija razočarana eliminacijom na EP, još smo daleko od novog selektora
Prvi čovek KSS priznao da još uvek nije odrađen nijedan razgovor sa potencijalnim selektorom Srbije.
Mladost iz Lučana uveliko pravi planove za novu sezonu. Tim iz Dragačeva odlično igra cele godine i ima mogućnost da se bori za Evropu, naravno do kraja ima još mnogo utakmica, ali ova ekipa je izuzetno stabilna, sa prekaljenim superligaškim asovima.
Nenad Milovanović, sportski direktor Lučanaca, ništa ne prepušta slučaju, pa je tako već sada angažovao još jedno pojačanje. Danilo Pantić od pre nekoliko dana novi je igrač Mladosti, međutim nekadašnji igrač Partizana, neće ove sezone debitovati za novi klub.
Starsport
Administracija, odnosno propisi "ukočili" su Pantića, da već sada pomogne Lučancima u borbi za vrh tabele, ali će definitivno na raspolaganju stručnom štabu Mladosti biti od nove sezone.
Danilo Pantić trenira sa ekipom Mladosti, postoji mogućnost da odigra i neku prijateljsku utakmicu u prvenstvenoj pauzi za novi klub, jedino što su ga propisi omeli da već sada počne da se vraća na pravi fudbalski kolosek.
Kao što je poznato Pantić je još kao mlad igrač prodat Čelsiju, igrao je za Ekselsior, Vitese, Videoton i Čukarički. U Partizanu je odigrao 163 utakmice i za to vreme postigao 20 golova uz 25 asistencija.
Posle odlaska iz Humske minulog leta, Pantić je otišao u Spartak iz Trnave, ali se tamo zadržao samo 15 dana, a kako je naveo klub igrač je napustio Slovačku iz porodičnih razloga.
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
U eri kada sportisti postaju kulturni i poslovni fenomeni, granice između brenda i ambasadora sve su tanje, a tržišni uticaj jači nego ikada.
28.01.2025 19: 14
Dilan Ortiz je u Mladost stigao iz Radničkog 1923, a u Srbiju je došao iz Kolumbije prvo u Čukarički, potom ga je put vodio u Mačvu, Proleter, sve do Kragujevca, kratko je proveo i u Slaven Belupu iz Hrvatske.
21.01.2025 15: 53
Jedini gol za Lučance postigao je Jovan Ćirić u finišu meča.
18.01.2025 15: 50
U sledećem meču Mladost se sastaje sa Sigmom 21. januara
15.01.2025 16: 56
Mladost u subotu 18. januara igra protiv Karvine iz Češke, a na tom meču će pokušati da popravi utisak
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 14h
pre 23 minuta 11: 50
Utakmicu sa "Etihada" pratite od 18.30 na TV Arena 2 Premium.
pre 2 sata 09: 20
Vasilije Adžić postigao spektakularan gol u sudijskoj nadoknadi protiv Intera.
pre 3 sata 08: 55
Srpski štoper igrač utakmice na debiju za Bormut.
pre 13 sati 23: 02
Iako je Nici jedan pogodak bio dovoljan za trijumf nad Nantom, fudbaleri Monaka morali su i te kako da se pomuče kako bi gostovanje Okseru napustili sa sva tri boda "u džepu".
Ostavite komentar