Zorić presudio Novom Pazaru: Kragujevčani iskoristili isključenje Kikovića

Autor: Mateja Petković

29.04.2023 18:59
Zorić presudio Novom Pazaru: Kragujevčani iskoristili isključenje Kikovića MN Press

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca su u trećem kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije zabeležili trijumf u Novom Pazaru 1:0 (1:0), što im je bila prva pobeda u doigravanju.

Momenat odluke dogodio se u 68. minutu, kada je Luka Zorić savladao Almina Kahrimanovića i zatresao mrežu domaćeg tima.

Pogotku gostiju prethodilo je isključenje Danka Kikovića. Vezista Novog Pazara je u 62. minutu zaradio drugi žuti, pa tako i crveni karton, te su njegovi saigrači do kraja susreta bili brojčano oslabljeni.

Imali su šansu Kragujevčani da u 90. minutu udvostruče prednost, kada je Vasilije Đurić fantastično šutirao, ali nije imao dovoljno sreće, te se lopta od prečku odbila van terena.

Bio je to četvrti vezani poraz Pazaraca, a ono što dodatno zabrinjava je činjenica da na ta četiri duela nisu postigli niti jedan gol.