pre 5 sati 00: 11
(VIDEO) Pogledajte kako je "zaigrala" rivalka Srpkinje nakon šamara Nađe: Jedva je ostala na nogama!
Umalo nokaut srpske kik-bokserke na debiju u "Power Slapu".
FK Partizan
Bibars Natho već pet i po godina nosi dres Partizana. Tokom našeg razgovora pre početka ove polusezone, prisetio se kako mu je, prilikom potpisivanja prvog ugovora sa crno-belima u avgustu 2019. godine, obećano da će svlačionice prvog tima ubrzo biti renovirane, jer su sredstva za taj projekat već tada bila obezbeđena. Međutim, to se nije desilo.
Sa promenama koje su se u međuvremenu dogodile u klubu jedan od prioriteta koji je postavljen je vraćanje ugleda i kredibiliteta Partizanu, ali i poboljšanje uslova u kojima treniraju naši prvotimci. U jednom od prvih razgovora sa Nathom, na pitanje šta bi on nominovano kao prioritet iz ličnog ugla, Natho je odgovorio: "Ako biste mogli da renovirate prostor koji prvi tim koristi na našem stadionu, pošto se sve ovo vreme osećamo kao gosti na sopstvenom stadionu".
Uz finansijsku podršku sponzora, prijatelja kluba i iskrenih partizanovaca, posle više od 30 godina, renoviran je kompletan restriktivni deo stadiona – od medija zone, pristupa i ulaza na sam stadion Partizana, tunela ka terenu, do svih prostorija i koridora koje koriste prvi tim i mlađe kategorije, kao i gostujući tim (prostorije za delegate, sudije, sanitarni čvor, medicinski blok, svlačionice prvog tima i trenerske svlačionice, kao i gostujuće svlačionice). U duhu našeg kluba, ceo ovaj sektor dobio je savremen izgled u crno-belim tonovima, uz modernu opremu i punu funkcionalnost.
Emotivna reakcija Nathа, kao i iskreni osmeh i oduševljenje koje nije mogao da sakrije kada je prvi put kročio u nove svlačionice, najbolje su dočarani u izjavi koju je dao pred početak ove polusezone:
"Sjajan je osećaj ući u novu renoviranu svlačionicu koja je sada drugačija i izgleda posebno. U Beogradu sam već pet i po godina i od prvog dana sam čekao da se dogodi renoviranje, što se konačno i desilo, i to je zaista fantastično. Verujem da će isti osećaj imati i moji saigrači već od prve sledeće utakmice na našem stadionu. Ovo je Partizan, ovo zaslužujemo, Partizan to zaslužuje. Nadam se da će se od današnjeg dana nama i našim navijačima dešavati samo lepe stvari. Sada je na njima da dođu i osete novine na stadionu, pa da zajedno dovedemo Partizan tamo gde mu je mesto", poručio je Bibars Natho.
Fudbalski klub Partizan ovom prilikom izražava zahvalnost svojim sponzorima MaxBet i Kompaniji Ktitor, koji su u jednakoj meri podržali rekonstrukciju doniranim sredstvima sa utakmice FK Partizan - FK Čukarički. Pored njih, pomoć u obnovi kompletnog prostora u robi i donacijama pružile su i kompanije: Enmon, Nevena Color, Aling Conel, Klaris NS, A+M, Led rasveta i Agencija Conmat.
Posebnu zahvalnost izražavamo Gradnji Milićević, koja je podnela najveći teret rekonstrukcije i u rekordnom roku, tokom pauze između polusezona, izvela radove na adaptaciji i sanaciji celokupnog prostora, te nastavlja da pruža podršku u svim infrastrukturnim projektima koji su u toku.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
16.04.2026 19: 16
Značajna vest iznenadila je navijače Partizana danas. Bibars Natho, dugogodišnji kapiten i fudbaler crno-belih, rešio je da se oprosti od srpskog kluba i Humske ulice na kraju sezone.
13.04.2026 16: 33
Situacija u klubu nije ni malo ružičasta
05.12.2024 15: 45
Mnogi bi Natha u domovini ponovo voleli da vide u dresu Hapoela iz Tel Aviva. Imao je ideju prvotimac Partizana da se vrati u pomenuti klub, ali sada je kako sam ističe sve dalji od te ideje
pre 5 sati 00: 03
Golman Železničara spatra da prva dva penala nisu postojala.
pre 5 sati 23: 35
Izražena je duboku zabrinutost zbog nedostatka odgovarajuće procedure u vezi sa predlogom, veštački kratkog roka koji je nametnu.
pre 5 sati 23: 14
Nema nezadovoljstva u redovima Pančevaca.
pre 6 sati 22: 57
Čudo se ipak nije dogodilo.
Ostavite komentar