pre 5 minuta 13: 11
Zvezda lepo zaradila: Balša Popović dogovorio transfer u Oliompijakos
Crvena zvezda prodala golmana za 1,5 miliona evra, prenose grčki mediji.
FK Čukarički
/Od specijalnog izveštača TV Arena sport sa priprema FK Čukarički u Antaliji/
Marko Savić, trener Čukaričkog bio je zadovoljan posle meča sa Botevim. Iako su belo-crni primili dva gola, upravo je defanzivnu liniju pohvalio mladi stručnjak na klupi belo-crnih.
"Defanzivno smo bili dosta dobri, iako smo primili dva gol. Tu sam zadovoljan. Ofanzivno smo dobro organizovani, imamo ogroman prostor za napredak, ali to je stvar za koju je potrebno najviše vremena", rekao je Marko Savić, trener Čukaričkog.
Sva tri gola su postignuta posle prekida, taj segment igre očigledno dobro funkcioniše.
"Zadovoljan sam što su sva tri gola postignuta posle prekida. Naglašavao sam da imamo kvalitet u tom segmentu igre. Pre svega izvođače, ali i dobre skakače, to mora da nam bude oružje".
Tedić i Pavkov su bili strelci što može da raduje Savića.
"Imamo fenomenalne napadač, to nije upitno. Oni će davati golove. To su ljudi koji su u "boksu" dobri", plus su tu Cvetković Đorđević. I njih bi spomenuo, fenomenalni mladi momci. Sa napadačima nemam problema", rekao je Savić i naglasio da već vidi konture tima za prvu utakmicu sa Lučancima.
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
05.03.2025 16: 06
Iskusni štoper se povredio 23. februara tokom duela 24. kola Superlige Srbije između Čukaričkog i Jedinstva (1:0).
03.03.2025 21: 58
Miloš Cvetković je doživeo tešku povredu kolena, najverovatnije su stradali prednji ukršeni ligamenti, baš kao i nedavno Vukašinu Jovanoviću, štoperu Čukaričkog. U narednom kolu "brđani" igraju protiv Napretka u Kruševcu, dok će Radnički 1923 u Kragujevcu ugostiti TSC.
26.02.2025 19: 40
Veliki peh zadesio je Čukarički u meču protiv Jedinstva, zbog povrede ekipa će do kraja sezone, verovatno i nešto duže, ostati bez iskusnog štopera Vukašina Jovanovića, a van stroja je i Miladin Stevanović, koji bi uskoro trebalo da se vrati na teren.
24.02.2025 14: 10
Ugovor sa Čukaričkim potpisali su najtalentovaniji igrač iz Omladinske škole o kojima trener Aca Tomović ima samo reči hvale.
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 8h
pre 6 minuta 13: 11
Crvena zvezda prodala golmana za 1,5 miliona evra, prenose grčki mediji.
pre 43 minuta 12: 34
Inače, novi proveru fudbaleri Čukaričkog imaće već u nedelju 28. juna, a utakmica protiv Olimpije igra se od 19.00 časova u Grosuplju. Ovu utakmicu direktno će prenositi TV Arena sport.
pre 1 sat 11: 57
Senegalac potpisao ugovor sa "crno-belima" do juna 2029. godine.
pre 3 sata 10: 12
Omladinska reprezentacija Srbije otputovala na kontinentalno takmičenje u Velsu.
Ostavite komentar