pre 4 minuta 18: 02
(UŽIVO) Čukarički - Partizan 0:0: Meč za rehabilitaciju od kupa
Čukarički i Partizan igraju meč 14. kola Mozzart Bet Superlige.
FK Čukarički
/Od specijalnog izveštača TV Arena sport sa pripema FK Čukarički u Antaliji/
Čak tri ekipe danas su sa beogradskog aerodroma "Nikola Tesla" krenule put Antalije. U istom avionu na poznatu destinaciju gde se već godinama pripremaju ekipe iz Srbije, našli su se fudbaleri Čukaričkog, zatim Železničara i Vojvodine.
FK Čukarički

Posebno zanimljiv bio je susret bivših zvezdaša, a bilo ih je prilično u sve tri ekipe, neki od njih su čak pre nekoliko godina igrali zajedno Ligu šampiona i to protiv Liverpula, a pogađali su i u duelu sa Jang Bojsom.
U Čukaričkom dres Crvene zvezde nekada su nosili Milan Pavkov, Dušan Jovančić, Vukašin Jovanović, Miloš Cvetković, Nikola Stanković, Uroš Kabić i Stefan Hajdin.
Na čuvenoj utakmici sa "redsima" istina na klupi za rezerve bio je sadašnji golman Železničara, Zoran Popović. Osim njega od bivših zvezdaša dres Pančevaca danas nose i Seku Sanogo, El Fardu Ben i Nemanja Milunović.
Kada su Novosađani u pitanju i na Lalatovićevom spisku su četvorica nekadašnjih igrača Zvezde, a to su: Njegoš Petrović, Andrija Radulović, Vukan Savićević i strelac gola u kvalifikacijama za Ligu šampiona protiv Jang Bojsa 1:1, Aleksa Vukanović.
FK Čukarički

Nema sumnje da bi i od ovih igrača mogao da se napravi jedan dobar tim koji bi konkurisao sa vrh tabele.
Na golu bi logično bio Popović, levo Hajdin, desno Cvetković, dok bi štoperi bili Jovanović i Milunović. Dva zadnja vezna bili bi Jovančić i Sanogo, Ben i Aleksa Vukanović dejstvovali po krilima, a iza napadača mogao bi da se nađe Andrija Radulović. Naravno, napad je rezervisan za ljubimca navijača Crvene zvezde i jednog od najboljih centarfora Milana Pavkova.
Na klupi za rezerve ostali bi: Njegoš Petrović, Vukan Savićević, Nikola Stanković i Uroš Kabić. Trener bi naravno bio Nenad Lalatović koji je nekada igrao i sedeo na klupi Crvene zvezde.
Nema šta, kvalitetno društvo na letu od Beograda do Turske, ali su im se putevi razišli na aerodromu u Anrtaliji, novi susret zakazan je za 23. januar.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
10.03.2025 21: 00
Veljković je tokom karijere odigrao 242 utakmice za Verder iz Bremena, postigao sedam golova i upisao osam asistencija, a nastupao je i za Čarlton, Totenhem i Midlzbro.
10.03.2025 16: 26
Utakmica između Čukaričkog i Partizana igra se u nedelju 16. marta sa početkom u 18.05. Pre toga "brđani" će odigrati i utakmicu Kupa Srbije sa Radničkim iz Niša. Ipak, ova utakmica biće odigrana na stadiona Voždovca.
03.03.2025 21: 58
Miloš Cvetković je doživeo tešku povredu kolena, najverovatnije su stradali prednji ukršeni ligamenti, baš kao i nedavno Vukašinu Jovanoviću, štoperu Čukaričkog. U narednom kolu "brđani" igraju protiv Napretka u Kruševcu, dok će Radnički 1923 u Kragujevcu ugostiti TSC.
02.03.2025 17: 56
Crveno-beli su imali priliku da u ranoj fazi povedu, ali je golman Vukliš uspeo da zasutavi šut Šerifa Endijaja u 10. minutu utakmice, ipak u nastavku utakmice sve su to popravili Šljivić, Radonjić i Duarte.
pre 4 minuta 18: 02
Čukarički i Partizan igraju meč 14. kola Mozzart Bet Superlige.
pre 6 minuta 18: 00
"Tobdžije" bez većih problema slavili protiv Barnlija sa 2:0 i suvereno dominiraju u Premijer ligi
pre 10 minuta 17: 56
Ekipe iz Ivanjice i Subotice odigrale meč bez pobednika.
pre 35 minuta 17: 31
Fudbaleri Viljareala ubedljivo su savladali ekipu Rajo Valjekana 4:0 (1:0) u meču 11. kola španske La Lige koji je igran na stidonu "La Keramika". Domaćini su u potpunosti opravdali ulogu favorita i tako nastavili da pružaju odlične partije.
Ostavite komentar