pre 43 minuta 23: 04
Garnet dobija besmrtnost u Minesoti: Broj 21 više niko neće nositi
Minesota će povući Garnetov broj 21 nakon utakmice protiv njegovog nekadašnjeg kluba.
MN Press
Povreda koju je prvotimac Vojvodine, Lazar Ranđelović doživeo protiv ekipe TSC, ipak, je teže prirode i za bivšeg fudbalera Olimpijakosa ova sezona je završena.
Iako se u prvi mah činilo da nije u pitanju ništa ozbiljno, detaljnim lekarskim pregledima je ustanovljena povreda ukrštenog ligamenta i operacija je bila neizbežna.
"Na veliku žalost pre nekoliko dana sam doživeo tešku povredu i morao sam da budem operisan. Hvala Bogu operativni zahvat je prošao dobro i hvala vam svima na rečima podrške. Budite sigurni da ću se, uz strpljenje i predan rad, vratiti još jači", naveo je dvadesetsemdogodišnji prvotimac Novosađana.
Izostanak Lazara Ranđelovića u nastavku Mozzart Bet Superlige Srbije predstavljaće veliki udarac za ekipu trenera Nenada Lalatovića koji će tokom zimske pauze morati da mu pronađe adektavnu zamenu.
Podsećanja radi, fudbaleri Vojvodine su jesenji deo šampionata završili na šestoj poziciji sa 30 osvojenih bodova i u drugom delu sezone će se boriti za izlazak na međunarodnu scenu.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
09.08.2026 21: 56
Fudbaleri Vojvodine savladali su na "Karađorđu" ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 2:1 (0:0), u utakmici 4. kola Superlige Srbije.
02.08.2026 18: 09
Fudbaleri Vojvodine u ponedeljak od 19 časova dočekuju Mačvu na stadionu "Karađorđe" u meču 3. kola Mocart Bet Super lige Srbije.
31.07.2026 16: 46
Evropska priča Vojvodine završena je u Amsterdamu ubedljivim porazom (1:4), ali su dvomeču sa Ajaksom i Ferencvarošom igrači pokazali da "stara dama" ima na čemu da gradi budućnost.
27.07.2026 14: 28
Marko Savić novi je trener fudbalskog kluba Vojvodina prenosi "Mozzart Sport". Mladi stručnjak dogovorio je sve uslove sa čelnim ljudima stare dame i sutra od 14 h biće zvanično predstavljen na "Karađorđu".
pre 47 minuta 23: 01
Pari Sen Žermen definitivno je završio još jedan veliki posao na fudbalskoj pijaci. Mika Godts napušta Ajaks i karijeru nastavlja u redovima aktuelnog prvaka Evrope.
pre 53 minuta 22: 55
U Humsku 1 stiže kvalitetno osveženje za vezni red.
pre 1 sat 22: 13
Iskusni krilni fudbaler produžio je ugovor sa Novosađanima do maja 2029. godine.
pre 1 sat 21: 53
Poljski klub igraće do kraja za drugorazredno UEFA takmičenje.
Ostavite komentar