Vojvodina rutinski slavila protiv Novog Pazara u prvom kolu plej-ofa

Autor: Kosta Simetić

22.04.2023 17:59
Vojvodina rutinski slavila protiv Novog Pazara u prvom kolu plej-ofa FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su nadigrali Novi Pazar koji su sa stadiona "Karađorđe" ispratili sa 4:0 (2:0).

"Stara dama" je do vođstva stigla u 17. minutu kada je sa penala precizan bio Uroš Nikoić, njemu je prethodilo obaranje Baraja od strane golmana gostiju, Lazara Slavkovića.

Na 2:0 povisio je talentovani Jovan Milošević koji je na levom boku prvo sjajno predriblao Perišu Pešukića, a potom uputio neodbranjiv udarac u gol Pazaraca.

Pešukić je ponovo bio u centru pažnje i u 61. minutu kada je umesto svom golmanu loptu dodao Nikoli Čumiću koji je Slavkovića spektakularno lobovao.

Konačnih 4:0 postavio je Radomir Milosavljević.

Vojvodina se sada nalazi na petom mestu Mozzart Bet Superlige Srbije sa 57 poena, dok je Pazar poziciju ispod, ali sa sedam bodova zaostatka.