pre 19 minuta 15: 00
Dvostruko ubistvo: Nekadašnji fudbaler i biznismen brutalno likvidirani u Brazilu
Tragične vesti stižu sa južnoameričkog kontinenta.
Fudbaleri TSC-a nisu jeftino "prodali" kožu Crvenoj zvezdi, u zaostalom gostovanju na stadionu "Rajko Mitić", ali nisu ni uspeli da izbegnu sedmi poraz u Mozzart Bet Superligi Srbije.
Da je naš predstavnik u Ligi konferencije iskoristio penal u prvom poluvremenu možda bi tok meča bio drugačiji, ovako...
"Pre svega, čestitam Crvenoj zvezdi na pobedi. Oni su izuzetno kvalitetni, s druge strane čestitam i mojim momcima, radili su ono što inače radimo - stvarali puno šansi. Promašili smo i jedan penal, ali to je fudbal", rekao je trener Jovan Damjanović za TV Arena sport.
Prema rečima mladog stručnjaka bilo je trenutaka za pohvalu i ponos u sudaru sa sedmostrukim uzastopnim prvakom.
"Nekada ne možete da utičete na rezultat, nekada je protivnik kvalitetan, kao što je bio danas. Oni su iskoristili svoje prilike, mi naše sve nismo. Generalno, mogu da budem zadovoljan, jer su momci radili ono što smo želeli. U prvih petnaestak minuta smo imali dobru priliku, posle smo malo usporili, da smo držali ritam kao od 30 minuta...", smatra šef struke tima iz Bačke Topole.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo prvo je koje se održava nakon što su tržišta predviđanja poput Kalshija i Polymarketa stekla veliku popularnost kao novi način klađenja na sportske događaje.
08.08.2025 13: 08
Trener ekipe iz Bačke Topole želi na stadionu "Rajko Mitić" da vidi na kom je trenutno nivou njegov tim koji je još u formiranju.
16.07.2025 17: 45
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde nova "radilica" ekipe iz Bačke Topole.
02.02.2025 18: 32
Trener TSC-a žali za porazom od Zvezde u dubokoj nadoknadi.
02.02.2025 18: 25
Trener Crvene zvezde zadovoljan pobedom i željom igrača da dođu do trijumfa u Bačkoj Topoli.
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 10h
pre 19 minuta 15: 00
Tragične vesti stižu sa južnoameričkog kontinenta.
pre 1 sat 14: 19
Trenutno predvodi čileanski tim.
pre 3 sata 11: 54
Ko se mogao ovome nadati?
pre 4 sata 11: 18
Vreme je da se konačno stavi tačka na kompletnu transfer priču.
Ostavite komentar