Denver Nagetsi dočekuju Golden Stejt Voriorse u važnom meču za rasplet na Zapadu, gde domaći jure potvrdu vrha, a gosti nastavak borbe za plej-in poziciju
Džoel Embid ponovo je bio ključ Filadelfije u pobedi nad Šarlotom, ali je meč obeležila i izjava komentatora Hornetsa koji ga je nazvao „lovcem na slobodna bacanja“.
Železničar stigao do prve pobede sa novim trenerom Mirjačićem
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
30.11.202416:22
MN PressFudbaleri Železničara pobedili su u Kruševcu
Promena trenera očigledno je dobro uticala na tim iz Pančeva. Fudbaleri Železničara pod vođstvom Branka Mirjačića stigli su do pobede protiv Napretka u Kruševcu. Dvostruki strelac bio je Stefan Cvetković, koji je prvo pogodio u 4, a potom i u 53.minutu.
Sve je od starta meča išlo po taktovima Železničara. Nije se publika na stadionu "Mladosti" još smestila na svoja mesta, a na semaforu je već bio 0:1. Grešku odbrane Napretka iskoristio je Knežević koji je štoperima domaćeg tima "ukrao" loptu, a zatim je uputio loptu do Cvetkovića kome sa sedam osam metara malo iskosa sa leve strane nije bilo teško da zatrese mrežu.
Do kraja prvog dela igre Cvetković je imao priliku i u 27. minut, ali se tada golman domaćih nije dao prevariti. Sa druge strane, pretio je i Napredak, međutim odbrana Pančevaca dobro je delovala u Kruševcu.
Kako su zatvorili prvo poluvreme, tako su otvorili drugo. Ponovo je strelac bio Stefan Cvetković za tim iz Pančeva. Sanogo je na desnoj strani pronašao Cvetkovića koji je pobegao odbrani Napretka, a zatim je smestio loptu iza leđa golmana Balevića - 0:2.
Do kraja meča uspeo je Napredak da smanji rezultat preko rezerviste Bubnja. Na asistenciju Obradovića, pomenuti igrač se najbolje snašao u petercu gostiju i smestio loptu u mrežu za - 1:2.
U narednom kolu Superlige Srbije, Železničar u Pančevu dočekuje Partizan, dok će Napredak igrati protiv IMT-a.
Mozzart bet Superliga, 17. kolo
PETAK
Novi Pazar - Vojvodina 0:4 (0:1) /Bamidele 19, 66, 75, 78/
Denver Nagetsi dočekuju Golden Stejt Voriorse u važnom meču za rasplet na Zapadu, gde domaći jure potvrdu vrha, a gosti nastavak borbe za plej-in poziciju
Posle Marka Savića i Branka Mirjačića, Koković je treći trener "dizelke" ove sezone, a debi na klupi imaće već u petak, 7. marta, kada će Železničar na svom terenu igra protiv Tekstilca u 20.00 časova.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Železničar je pet minuta pre kraja meča ostao sa igračem manje na terenu. Sudija Pavle Ilić isključio je Nemanju Milunovića, koji je faulirao Šerifa Endijaja na ivici šesnaesterca.
Domaći tim u svojim redovima ima nekoliko igača, inače bivših članova crveno-belog tima. U klubu iz Ljutice Bogdana igrali su Popović, Milunović, Sanogo, Ben.
Ostavite komentar