
pre 27 minuta 09: 58
SP za rukometašice na Areni: Srbija protiv Japana završava učešće na Svetskom prvenstvu
Rukometašice Srbije igraju od 15.30 (TV Arena 3 Premium) protiv Japana poslednji meč na Svetskom prvenstvu.
Po završetku utakmice na Banovom brdu između Čukaričkog i Partizana (1:0), došlo do je do koškanja među igračima oba kluba. Kraj aut linije sukobili su se kapiten domaćeg tima Marko Docić i fudbaler crno-belih Ljubomir Fejsa, a veći sukob sprečili su članovi stručnih štabova, obezbeđenje na terenu, kao i pripadnici redarske službe, istakao je sportski direktor Čukaričkog Vladimir Matijašević.
On je za klupski sajt istakao da je došlo do neprijatnih scena posle utakmice, ali je i dodao da nije bilo fizičkih obračuna, kao i da su tenzije očekivane u ovoj fazi takmičenja.
"Bilo je nervoze, dogodio se sukob našeg kapitena Docića i Fejse još na terenu, ubrzo se tu umešao i kapiten Partizana Urošević. Srećom, sve se brzo smirilo, reagovali su i obezbeđenje, redarska služba, policija, kao i članovi stručnih štabova oba tima, posebno bih želeo da se zahvalim na džentlmenskoj reakciji Igoru Duljaju i Albertu Nađu, iako su glave bile usijane u tom trenutku. Najbitnije je da niko nikog nije udario, čarke se svakako dešavaju kad se radi o derbi mečevima. U nedelju ponovo igramo protiv Partizana i siguran sam da će sve proteći u najboljem mogućem redu. Ako pobedi Čukarički, super, ako Partizan bude bolji sportski ćemo im čestitati. Još je mnogo utakmica do kraja, kao što sam već rekao, svaka će biti od velikog značaja", rekao je Matijašević.
MN Press
Osvrnuo se i na susret sa Partizanom.
"Čestitam mojim igračima na pobedi, na svemu što su prikazali na terenu u derbi meču protiv Partizana i na poziciji koju su izborili pred ulazak u plej-of. Tek nas čekaju velika uzbuđenja u preostalih sedam kola, svaki meč će biti izuzetno bitan. Činjenica da će Srbija imati pet predstavnika u Evropi daje dodatnu draž domaćim takmičenjima, i Super ligi i Kupu Srbije", zaključio je Matijašević.
Sutra počinje plej-of i plej-in Superlige Srbije, a Partizan će u prvom kolu igrati protiv Čukaričkog za dva dana na Banovom brdu.
20.10.2023 12: 44
Dvonedeljna pauza zbog obaveza nacionalnih timova širom Evrope je uspešno završena za fudbalsku reprezentaciju Srbije, i sada je fokus sportske javnosti ponovo na obavezama klubova. Najpre na domaćoj, a onda i inostranoj sceni.
08.05.2023 11: 10
Tri utakmice se igraju u Beogradu, a jedan meč 34. kola plej-ofa elitnog ranga takmičenja na programu je u Kargujevcu, gde gostuje drugoplasirani TSC.
20.04.2023 18: 55
Fudbaleri Čukaričkog su na svom stadionu savladali Partizan sa 1:0 (0:0) u okviru 30. kola Mozzart Bet Superlige Srbije pogotkom Đorđa Ivanovića u 47. minutu.
20.04.2023 18: 55
Utakmica koja direktno odlučuje o tome koji tim će sa trećeg mesta započeti takmičenje u plej-ofu nastaviće se danas od 17.15 (TV Arena 1 Premium). Igraće se bez prisustva publike, a duel će startovati od 22. minuta.
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 17h
pre 11 sati 22: 43
Fudbaleri Olimpika iz Marseja su se "raspucali" na gostovanju Lorijenu i na kraju slavili 4:2 (4:1) u 15. kolu francuske Lige 1.
pre 17 sati 17: 08
Fudbaleri Monce pobedili su Đenovu na svom terenu u 15. kolu Serije A.
pre 17 sati 17: 01
Fudbaleri Čukaričkog su savladali Javor u Ivanjici 2:1 (1:0) u okviru 18. kola MozzartBet Superlige Srbije.
pre 17 sati 16: 59
Fudbaleri Fulama su slavili protiv Vest Hema 5:0 (3:0), Mančester siti je nakon preokreta pobedio Luton 2:1 (0:1), a Everton je trijumfovao protiv Čelsija 2:0 (0:0) u 16. kolu engleske Premijer lige.
pre 56 minuta 09: 29
Francuski fudbaler Karim Benzema, koji trenutno nastupa za Al Itihad iz Saudijske Arabije je u razgovru za klupsku televitziju otkrio kojih 11 igrača su za njega najbolji. I na veliko iznenađenje, u njegovom idelanom timu nema mesta ni za Lionela Mesija, ni Kristijana Ronalda, ali ima Brazilca Rondala koji se nalazi u napadu zajedno sa, pa pogađate, Karimom Benzemom!
pre 1 sat 08: 50
Prema pisanju italijanskih medija, ukoliko Pioli ostane bez posla najozbilniji kandidat da ga zameni je trener omaldinskog tima Milana, Ignacio Abate, a njemu bi u radu trebalo da pomaže Zlatan Ibrahimoivć.
pre 2 sata 08: 24
Iskusni napadač, Pjer Emerik Obamejang bio je dvostruki strelac za Olimpik iz Marseja u 15. kolu francuske Lige 1 protiv Lorijena u gostima (4:2) i tako ušao u društvo odabranih. Naime, fudbaler iz Gabona je u 42. minutu postigao drugi gol za svoj tim, a to je bio njegov 100. pogodak u "Ligi petice" na gostjućem terenu.
pre 11 sati 23: 00
Fudbaleri Đirone su savladali Barselonu 4:2 (2:1) u derbiju 16. kola španske La Lige i tako se osamostalili na vrhu tabele sa dva boda više od Real Madrida.
Ostavite komentar