
pre 20 minuta 14: 10
Štutgart dočekuje Hajdenhajm i nada se bodovima za Evropu
Prvi međusobni okršaj ovih ekipa ove sezone je završen pobedom Štutgarta, rezultatom 3:1.
Odjeknula je vest da se Rasim Ljajić nalazi na korak od zasedanja u fotelju namenjenu predsedniku kluba fudbalskog kluba Partizan - mesto koje već godinama zauzima Milorad Vučelić (čitaj zanimiljivo: predsednik u ostavci).
Iako je ova vest dobila relativno pozitivan odjek kod navijača u Humskoj, još sve nije gotovo. Naime, Ljajić se oglasio u izjavi za Mozzart sport i pojasnio da kontakt sa "parnim valjkom" postoji, ali da je sve i dalje prilično daleko od realizacije.
"Postoji ta inicijativa. Načelno, rekao sam da ne bežim od toga, ali daleko je od konačne odluke. Potrebno je da se obavi čitav niz razgovora i konsultacija", poručuje Ljajić i pojašnjava:
"Nije viša Partizan bašta sa cvećem. Sada je, nažalost, rudnik u koji ulazite i ne znate da li ćete izaći iz njega. Moram da obavim niz razgovora sa ljudima u klubu, van kluba, sportistima, bivšim igračima, navijačima, privrednicima... Potrebno je da vidimo ima li tu uopšte perspektive".
Ali, ne krije Ljajić da je raspoložen da zasuče rukave i pokuša da podigne posrnulog giganta, u kome su neke promene počele da se dešavaju posle ubedljivog poraza u večitom derbiju.
"Pod određenim uslovima mogao bih da prihvatim dužnost predsednika, ali za to je potrebno da imam jasniju sliku. Ja mislim da ovakvo stanje ne koristi smo Partizanu i navijačima crno-belih, već generalno ne koristi srpskom fudbalu. Ovo nije dobro. Prvi put smo posle mnogo vremena imali derbi bez ikakve draži", zaključuje Rasim Ljajić.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
01.01.2025 12: 42
Za fudbalskim klubom Partizan je još jedna godina, te smo stoga pokušali da kratkim tekstom sumiramo 2024. godinu, u kojoj se mnogo štošta desilo u crno-belom taboru, a opet je sve ostalo prilično slično...
21.11.2024 13: 02
Privremeni predsednik FK Partizan govorio je o planovima uprave za povratak ozbiljnosti i profesionalnosti u klub iz Humske.
23.04.2025 20: 24
Fudbaleri Partizana remizirali su sa OFK Beogradom u drugom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije rezultatom 2:2 (2:2) na domaćem terenu.
23.04.2025 20: 18
Posle utakmice, za TV Arena Sport su govorili stručnjaci obe ekipe, a prvi se našoj novinarki obratio Srđan Blagojević, trener Partizana.
pre 21 minut 14: 10
Prvi međusobni okršaj ovih ekipa ove sezone je završen pobedom Štutgarta, rezultatom 3:1.
pre 1 sat 12: 55
Podario je najveći fudbalski region pod kapom Fudbalskog saveza Srbije, region Zapadne Srbije veliki broj asova, a fudbal u Srbiji dobija turnir u čast legendarnog gogetera, najvećeg u istoriji jugoslovenskog fudbala – Slobodana Santrača.
pre 2 sata 12: 05
Za razliku od PSŽ-a koji nema kadrovskih problema, nešto lošija situacija je u timu Nice. Zbog povrede kolena izostaće Brazilac Dante.
pre 3 sata 11: 19
Fudbalerima Liverpula dovoljan je i bod u duelu protiv Totenhema, koji je na programu u nedelju, 27. aprila na svom "Enfildu", pa da i matematički osvoje 20. titulu šampiona, zbog čega je među navijačima "redsa" potpuna euforija.
Ostavite komentar