pre 15 minuta 12: 30
Poslastica na startu Vimbldona: Tri srpska predstavnika na Centralnom terenu u nizu
U prvom kolu Vimbldona u ponedeljak na teren izlaze Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Teodora Kostović i Hamad Međedović
MN Press
Srpski strateg, Aleksandar Stanojević, više neće biti šef stručnog štaba Partizana, prenosti Telegraf. Prema saznanjima pomenutog lista, dosadašnji trener ekipe je danas saopštio odluku čelnicima kluba, a u toku dana bi trebalo da se raspravlja o Stanojevićevoj odluci.
Otkazu trenera crno-belih prethodio je neprihvatljiv rezultat u 174. večitom derbiju, na kojem je "parni valjak" doživeo ubedljiv neuspeh od Crvene zvezde (4:0). Posle poraza, u Humskoj smo bili svedoci nemilih scena, koje su rezultovale povredama Stanojevića u predelu lica usled navijačkog razbijanja prozora svlačionice.
U toku sezone, tim Partizana je pod vođstvom Aleksandra Stanojevića ispao iz tri evropska takmičenja, čime je prvi put ostao bez kontinentalnog fudbala u dve sezone zaredom. Takođe, u Mozzart bet Superligi se crno-beli nalaze u plej-aut zoni, za pobedu ne znaju već mesec i po dana, i imaju tek tri pobede na 13 mečeve.
Povratak dojučerašnjeg trenera tretiran je među pristalicama kluba kao spasonosni potez iz nezadovoljavajućih "uspeha" koji se nižu sezonama unazad. Ipak, ni poznato i voljeno lice u Humskoj nije bilo garant fudbalskog kvaliteta, a Partizan će se u najskorijem periodu baciti u potragu za novim trenerom. Očekuje se da uprava već danas sedne za sto i odluči neka rešenja.
Podsećanja radi, ranije danas je smenjen i direktor omladinske škole "parnog valjka" Vanja Radinovića. Tektonski potresi se dešavaju na popularnom "JNA" i mnogo toga je za sada u magli...
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
14.09.2024 15: 50
Susret 8. kola Superlige između Partizana i OFK Beograda na programu je sutra od 19.00 časova u Zaječaru, uz direktan prenos na Areni sport.
18.08.2024 13: 59
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde blizu je prelaska u Humsku 1.
03.08.2024 17: 56
"Arhivirali smo dvomeč sa Dinamom Kijev i moramo da se bavimo konkretnim stvarima. U fudbalu je već juče daleka prošlost. Više se bavimo našim problemima, koje imamo kao ekipa", istakao je stručnjak crno-belih.
27.07.2024 22: 25
Tim iz Humske je na gostovanju Jedinstvu u Ubu slavio 4:0, a trener Aleksandar Stanojević istako je da može biti zadovoljan onim što su njegovi igrači prokazali protiv novajlije u eliti.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
pre 13 sati 23: 00
Najveći pobornik dovođenje portugalskog fudbalera je novi trener Ruben Amorim.
pre 14 sati 22: 45
Bivši fudbaler Liverpula bi po sezoni dobijao 20 miliona evra.
pre 17 sati 19: 27
Madriđani iskoristili povratnu klauzulu da bi zaradili višestruko na Argentincu.
pre 21 sat 15: 23
Teško je izneti zaključke posle prvog meča fudbalera Zvezde na pripremama, ali u oči upada nedostatak brzog krila.
Ostavite komentar