 
        pre 3 sata 23: 11
Betis ubedljiv u Kupu Kralja: Garsija pogađao dva puta
Fudbaleri Betisa plasirali su se u narednu rundu Kupa Kralja pošto su na startu ovog takmičenja savladali niželigaša, ekipu Palme de Rio, sa ubedljiviih 1:7 (0:3).
 
                                 FK Železničar Pančevo
                                        FK Železničar Pančevo
                                                                                    U fiinišu prelaznog roka Železničar je završiio još dva velika transfera. Dres kluba iz Pančeva u nastavkilu sezone nosiće Luka Vidić, inače sin proslavljenog kapitena Mančester junajteda, Nemanje Vidića, i Boris Sekulić.
Luka Vidić, prve fudbalske korake napravio je u Interu iz Milana, da bi po dolasku u Beograd trenirao u Crvenoj zvezdi, a potom je prešao u Voždovac. Za "zmajeve" je igrao u mlađiim kategorijama, da bi ga sadašnji trener Železničara, Marko Savić, prekomandovao u prvi tim beogradskog kluba.
U svakom slučaju, Železničar je dobio igrača za budućnost, a od Luke Vidića se mnogo očekuje u narednom periodu.
Železničar je pojačao i iskusni 32-godišnji Boris Sekulić (32) koji se posle 12 godina vratio u srpski fudbal. Pomenuti igrač je karijeru gradio u Slovačkoj, gde je igrao za Košice i Slovan.
                                                                                                                                                                
Sekulić je četiri puta nosio dres reprezentacije Slovačke, a ponikao je u Zemunu. Igrao je još za Beograd saa Karaburme, Gornjik, Čikago i CSKA iz Sofije.
Već ovog vikenda pred fudbalerima Železničara je gostovanje Vojvodini u Novom Sadu, u okviru 8. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Meč je na programu u subotu od 18 časova. Izabranici Marka Savića žele da nastave uspešan niz započet pre reprezentativne pauze. 
 
                                                                                                                                                        
                                
                            
                                                    
                                                                                                                                    
                                    
                                
                            
                                                                    
 
                                
                                Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
 
                                
                                Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
 
                                
                                Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
 
                                
                                Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
 
                                
                                Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
20.10.2025 13: 20
U narednom, 13. kolu, Železničar dočekuje ekipu Čukaričkog, sa željom da popravi utisak i vrati se na pobednički put.
05.10.2025 12: 00
Železničar je u Pančevu slavio protiv tima iz Bačke Topole, a jedini gol dao je Nikola Đuričić u 37. minutu.
 
        02.10.2025 15: 45
Porodica mu pruža stalnu podršku iz inostranstva, ali se novajlija u timu Železničara nada da će mu se ona uskoro priključiti u Srbiju.
28.09.2025 14: 15
U finišu utakmice Novosađani su imali čak i sreće jer ih je spasio golman Rosić, koji je odbranio šut Jevremovića.
 
        pre 3 sata 23: 11
Fudbaleri Betisa plasirali su se u narednu rundu Kupa Kralja pošto su na startu ovog takmičenja savladali niželigaša, ekipu Palme de Rio, sa ubedljiviih 1:7 (0:3).
 
        pre 4 sata 22: 41
U narednom kolu Lacio dočekuje Kaljari, dok će Piza u goste Torinu.
 
        pre 5 sati 21: 46
Fudbaleri Vojvodine velikim preokretom u drugom poluvremenu savladali su večeras Crvenu zvezdu rezultatom 3:2 u zaostalom meču trećeg kola Mozzart bet Superlige Srbije.
Ostavite komentar