pre 2 sata 22: 59
Real Madrid upisao sedmu uzastopnu pobedu: Baskonija pala u španskom derbiju
Košarkaši Real Madrida su savaladali Baskoniju 94:87 (23:24, 18:16, 29:11, 23:27) u 15. kolu Evrolige.
Facebook/FK Crvena zvezda
Mučili su se fudbaleri Crvene zvezde u prvom poluvremenu meča protiv Tekstilca, a onda su u drugih 45 minuta postigli četiri gla i upisali drugu pobedu u novoj sezoni Mozzart Bet Superlige.
Jedan od boljih u ekipi trenera Vladana Milojevića bio je novajlija Timi Maks Elšnik koji je debitovao u crveno-belom dresu i postigao gol posle samo 15 minuta provedenih na terenu.
"Znali smo da će biti tvrda, zatvorena utakmica n,a ne najboljem terenu i da moramo da budemo strpljivi dok ne postignemo prvi gol. Očekivali smo da će se nakon toga otvoriti više prostora. Nažalost u prvom poluvremenu momci nisu uspeli da postignu taj pogodak, koji bi nam olakšao nastavak utakmice. Međutim odlično su krenuli u drugom poluvremenu i stigli već na početku do prednosti, tako da mi je bilo puno lakše što sam ušao u igru pri rezultatom 0:1. Nastavili smo sa ofanzivnim pritiskom i uspeli da postignemo još par golova. Srećan sam što sam i stigao do prvenca na debiju i pomogao ekipi da dođe do nova tri boda", istakao je Elšnik za klupski sajt.
Prokomentarisao je reprezentativac Slovenije i činjenicu da je četvrti igrač Crvene zvezde koji se ovog leta upisao u listu strelaca na debitantskom meču.
"Sjajan podatak, vidi se da Zvezda ima puno igrača koji mogu na svakoj utakmici da postižu golove i to nas čini odličnom ekipom. Imamo veliki i raznolik ofanzivni kvalitet. Sve dok postižemo golove i dobijamo utakmice nije bitno ko daje golove, ali sam siguran da će biti još pogodaka i od mene u budućnosti", rekao je Elšnik i dodao:
"Zaista se radujem utakmici na Marakani. Bio sam ovde jednom sa reprezentacijom Slovenije, ali sam gledao utakmicu sa tribine, tako da jedva čekam da napravim taj prvi korak na našem teren pred velikim brojem domaćih navijača. Znam da imamo veliku podršku i zato treba da nagradimo navijače sa novom pobedom."
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
07.12.2024 10: 20
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće Tekstilac u okviru 18.kola Mozzart Bet Superlige Srbije od 17.00 časova.
06.12.2024 21: 30
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da je Tekstilac od dolaska Slavka Matića na mesto trenera kompaktna, borbena i snažna ekipa i najavio da će biti promena u ekipi.
11.08.2024 11: 35
Elšnik je debitovao protiv Tekstilca, a bio je i starter protiv Novog Pazara, i u oba meča držao je konce Zvezdine igre u svojim rukama. Učinak je upotpunio i golovima
02.08.2024 18: 23
"Mislim da imaju veoma dobar kolektiv i da su zadržali energiju koju su imali prošle godine, sa kojom su i ušli u Superligu. To su pokazali i u prethodne dve utakmice, bez obzira na rezultat", rekao je trener Zvezde povodom Tekstilca.
pre 2 sata 22: 58
Okončani su današnji mečevi UEFA Lige Evrope...
pre 2 sata 22: 56
Selta je poražena od Bolonje 1:2 (1:0) u šestom kolu UEFA Lige Evrope. Crveno-beli su 17. na zimskoj pauzi.
pre 2 sata 22: 52
Kada se Kristal Palas plasirao u UEFA Ligu konferencije, svi su očekivali londonski klub neće imati previše problema da se plasira među osam najboljih ekipa.
pre 3 sata 21: 57
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Šturm u Gracu rezultatom 1:0 (0:0) golom Mirka Ivanića u meču šestog kola UEFA Lige Evrope.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
3 dana
Ostavite komentar