
pre 2 minuta 13: 52
Ozbiljno pojačanje: Fener dovodi veliku facu iz NBA
U pitanju je bivši igrač Lejkersa, Jute i Čakaga.
Alo se po jutru dan poznaje, onda će Bruno Duarte da isplati ulaganje Crvene zvezde u njegov dolazak i ugovorena trogodišnja primanja, jer je napadač iz Brazila debitovao golom za najtrofejniji srspki klub u fudbalu.
I to ne bilo kakvim, već najbržim kada su u pitanju prvi nastupi novajlija u dugoj istoriji crveno-belih, jer je golmana Jedinstva sa Uba savladao posle samo 52 sekunde meča na stadionu "Rajko Mitić" i tako utro put rutinskoj pobedi nad novim članom Mozzart Bet Superlige Srbije.
"Posle utakmice sam dobio informaciju da sam ušao u istoriju Crvene zvezde i da sam za samo 52 sekunde postigao gol. Drago mi je što sam se već na debiju upisao u strelce i sada će mi biti mnogo lakše kada sam probio tu barijeru. Napadači vole da postižu golove, takav je slučaj i sa mnom. Svaki gol mi donosi dodatnu energiju i samopouzdanje. Ipak, moram da pohvalim sjajnu akciju ekipe koja je prethodila mom golu, našao sam se na pravom mestu za odbitak i pogodio", izjavio je tim povodom Duarte za klupski sajt.
Mada tribine u Ljutice Bogdana 1 nisu bile ispunjene onako kako su možda priželjkivali trener Vladan Milojević i kolege pojačanja iz portugalskog Faransea, Duarte se oduševio navijanjem "delija".
"Uzbuđen sam bio pri ulasku na teren, ali smiren i koncentrisan. To je bila neka vrsta pozitivne treme. Čim sam kročio na teren osetio sam neku posebnu emergiju. Gledao sam prethodno klipove i bio oduševljen, ali poseban je osećaj kada se to doživi. Nadam se da će još više navijača bitiprotiv Mladosti. Želimo da nastavimo da pobeđujemo i treba nam njihova podrška", rekao je Duarte.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
EuroBasket 2025 koji se igra u Letoniji, Kipru, Finskoj i Poljskoj, umesto klasičnog pitanja favorita, stavlja u prvi plan svoj zvezdani potencijal i finansijsku snagu zvezda na terenu.
Crvena zvezda neće igrati grupnu fazu Lige prvaka 2025/26
Lacoste je lansirao ekskluzivnu kolekciju, gde je prepoznatljivi amblem krokodila zamenio jarcem u čast tenisera Novaka Đokovića
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
22.10.2024 19: 01
Portugalski napadač nije mogao da nastavi treću utakmicu crveno-belih u Ligi šampiona.
10.09.2024 15: 10
Tek dovedeni fudbaler crveno-belih trebalo bi da debituje protiv Kruševljana.
28.08.2024 22: 59
Crvena zvezda je pobedila Bodo Glimt 2:0 (1:0) i plasirala se u UEFA Ligu šampiona.
17.07.2024 15: 11
Brazilski fudbaler, Bruno Duarte je postao najnovije pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku.
pre 24 minuta 13: 30
TSC prihvatio ponudu Poljaka od 500.000 evra za golmana koji je na lekarskim pregledima.
pre 41 minut 13: 13
U pitanju su Žoze Murinjo, Erik ten Hag i Ole Gunar Solskjer.
pre 54 minuta 13: 00
Francuzi pojačali odbrani našli zamenu za Rabioa.
Ostavite komentar