pre 5 minuta 13: 44
Određen sastav reprezentacije Srbije za Svetsko prvenstvo u strelljaštvu: Arunović i Mikec na čelu kolone
Naš tim ide sa velikim amncijama na takmičenje u Kairu.
Železničar je rešio da ambiciozno uđe u narednu sezonu, pa je već angažovao novog sportskog direktora Bratislava Ristića i šefa struke Marka Savića.
Uveliko u Pančevu traju razgovori sa potencijalnim pojačanjima, a novi trener želi da na svakoj poziciji ima bar po dvojicu podjednako kvalitetnih igrača.
Zoran Popović, nekadašnji golman Crvene zvezde mogao bi ovih dana da potpiše ugovor sa Železničarom. Preliminarni razgovori već su obavljeni, načelno sve je dogovoreno, samo se čeka i konačno da iskusnog golmana. Istina, Popović još uvek čeka na inostranstvo.
Nekadašnji golman Crvene zvezde ima i jedan klub iz Austrije, ali Pančevci su mu dali ponudu, koja se teško odbija.
Inače, Železničar na golu ima i reprezentativca Crne Gore Milana Mijatovića.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
Ideja da sport bude laboratorija ljudskih mogućnosti stara je koliko i samo takmičenje. Međutim, ono što je dosad bilo tabu, sada postaje poslovni model. Enhanced Games, takmičenje koje otvoreno dopušta korištenje zabranjenih supstanci pod "medicinskim nadzorom", planirano je za maj 2026. u Las Vegasu.
Tri decenije novca u sportu svode se na isto pravilo, NBA ugovori guraju vrh, evropski fudbal puni sredinu piramide, a tenis s jednim izuzetkom remeti matricu. U "realnim 2025" evrima, Nikola Jokić stoji iznad Luke Modrića i Novaka Đokovića, dok Nikola Vučević drži visoku "drugu kotu" NBA.
11.09.2025 17: 45
Fudbaleri Crvene dočekaće u nedelju od 17 časova ekipu Železničara u osmom kolu Superlige Srbije.
02.09.2025 14: 02
Crvena zvezda slavi rođendan "Marakane".
26.02.2025 18: 12
Pančevci su pružili dobar otpor crveno-belima, međutim nije to bilo dovoljno da se savlada lider na tabeli
26.02.2025 18: 03
Železničar je pet minuta pre kraja meča ostao sa igračem manje na terenu. Sudija Pavle Ilić isključio je Nemanju Milunovića, koji je faulirao Šerifa Endijaja na ivici šesnaesterca.
pre 2 sata 11: 22
Teško da možemo ponovo videli toliko golgeterski sadržajnih mečeva elitnog takmičenja u jednoj turi, ali hajde da se nadamo reprizi 21. oktobra.
pre 3 sata 10: 50
Šampion Srbije otišao na utakmicu trećeg kola fudbalske Lige Evrope.
pre 3 sata 10: 20
Naslednik čuvenog CR7 nagrađen za dobre igre u Al Nasru.
pre 3 sata 09: 59
Strateg Borusije iz Dortmunda blizu trenerskog rekorda u Ligi šampiona.
Ostavite komentar