pre 1 minut 16: 06
Holger Rune još neće na teren: Otkazao i nastup na mastersu u Sinsinatiju
Mladi Danac nije spreman da se vrati tenisu ni 10 meseci nakon povrede Ahilove tetive
Jedna lasta ne čini proleće, ali Gelor Kanga je svojim individualnim kvalitetom i te kako doprineo osvajanju 35. titule Crvene zvezde. Statistika kaže da je vezista iz Gabona namestio najviše golova u tek završenoj Mozzart Bet Superligi Srbije, jer niko nije kao on spakovao 14 pogodaka saigračima.
Nakon što je zabeležio pet asistencija u zimskom delu, uključujići i obe za bitan trijumf Crvene zvezde u Pančevu protiv Železničara, on je na proleće eksplodirao, odnosno bio jedan od najzaslužnijih za osvojenu duplu krunu.
Čak devet puta je imao ključna dodavanja za realizovane šanse klupskih kolega, pa je s pravom poneo zvanje najboljeg asistenta SLS, u kojoj je Zvezda sedmi put u seriji prva prošla kroz ciljnu ravninu.
I to nije sve, jer Kanga ume i voli da se i sam upisuje u strelce, što je takođe učinio 14 puta. Od toga šest od trenutka kada je posle odlaska Baraka Bahara na trenersku klupu seo Vladan Milojević, što je posebno akcentovano u objavi na klupskom sajtu.
I kao nekada izvukao najbolje iz prvotimca ponovnog predstavnika našeg fudbala u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
04.07.2026 13: 45
Transfer je rekordan, napadač plaćen 500.000 evra.
04.07.2026 10: 02
Kapiten Ivanić najveći benefit "crveno-belih" na pripremama u Austriji.
15.06.2026 11: 20
Generalni direktor crveno-belih objasnio na kakvu je "bombu" u prelaznom roku govorio Stanković, ali i jasno istakao da je cilj plasman u Ligu šampiona.
15.06.2026 10: 40
Dejan Stanković ima veliku želju da ove sezone sa crveno-belima stigne do ligaške faze Lige šampiona. Poželeo je dobrodošlicu i Saši Iliću u Partizanu, govorimo je o prelaznom roku, ciljevima u sezoni.
pre 22 minuta 15: 45
Hong Mjung Bo se veoma zamerio ljudima u svojoj zemlji, kao i njegovi bivši poslodavci.
pre 44 minuta 15: 23
Srpski napadač postigao je još dva gola u pobedi nad Ostijamareom i sa šest pogodaka postao najefikasniji igrač Lacija tokom priprema.
pre 1 sat 14: 52
Predsednik Partizana otkrio pozadinske detalje važnog transfera.
pre 1 sat 14: 22
Golman reprezentacije Zelenortskih Ostrva moraće da "jede decu", da bi opravdao očekivanja navijača Kolo Kola, ali i cele države.
Ostavite komentar