Novopazarci slavili u Lučanima, Berber bolji od Kosanovića na debiju

31.03.2023 22:05
Novopazarci  slavili u Lučanima, Berber bolji od Kosanovića na debiju MN Press

Mladost je u Lučanima ugostila Novi Pazar koji je slavio rezultatom 3:1 (1:1) u 28. kolu Mozzart bet Superlige. Oba tima su sa klupe vodili novi treneri, a bolje, na kraju Davor Berber je startovao pobedom, a Milorad Kosanović porazom.

Novopazarci su meč prelomili u drugom poluvremenu. U 47. minutu Ćirković je pogrešio, dodao loptu Bogdanovskom koji je udarcem sa 20 metara šutirao, lopta je nezgodnio odskočila i prevarila golmana Savića - 1:2.

Kontra gostiju po levoj strani u 73. minutu donela im je dva gola prednosti. Bogdanovski je proigrao Majdevca koji je iz blizine postavio konalčnih 3:1.

Novi Pazar je poveo u prvom delu u periodu terenske inicajitive Mladosti. U 28. minutu krenula je kontra gostiju, sa desne strane centrirao je Filipović, a volej udarcem Mijić pogodio donji desni ugao - 0:1.

Šest minuta kasnije novi korner za Lučance izveo je Nemanja Tomić, golman Slavković je loše procenio let lopte, na drugoj stativi Nemanja Žunić je dobro reagovao  i zatresao nebranjenu mrežu.