pre 14 minuta 18: 27
Stiglo je i najveće pojačanje Partizana: Džabari Parker u Beogradu
Partizan ovog leta nije bio ažuran kao rethodnog, ali to ne znači da kvalitetan posao nije odrađen.
Fudbaleri Crvene zvezde će gostovati Napretku u Kruševcu od 19 časova u 36. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije, odnosno šestom kolu plej-ofa.
Iako je utakmica bez rezultatskoj značaja za obe ekipe, gosti iz Beograda će verovatno želeti da ovoj utakmici da odrade generalnu proveru pred finale Kupa Srbije koje je na programu u utorak.
Već je poznato da je Crvena zvezda šampion, a Napredak trenutno zauzima osmu poziciju u plej-ofu i do kraja sezone bi eventualno mogli da preskoče lučansku Mladosta, ali su i dalje daleko od mesta koje vode u evropske kvalifikacije.
Sa druge strane u Kragujevcu će Radnički 1923 će od 16:55 dočekati drugog finalistu kupa, ekipu Vojvodine. Biće ovo repriza duela polufinala Kupa Srbije. Novosađani su tada goloma Seida Koraća slavili, a neće imati ništa protiv da se isto ponovi i danas.
Oba kluba se bore mesta koje vode u evropske kvalifikacije, a današnji domaćin je u nešto povoljnijem položaju. Radnički trenutno zauzima četvrto mesto, sa dva boda više od Čukaričkog koji su peti, odnosno šesti sa po 57 bodova.
Mečeve u Kruševcu i Kragujevcu moći čete da pratite u direktnom prenosu na TV Arena 1 Premium.
Mozzart Bet Supeliga Srbije, 6. kolo plej-ofa
četvrtak
Radnički 1923 - Vojvodina 16.55 (A1P)
Napredak - Crvena zvezda 19.00 (A1P)
petak
Mladost - TSC 18.30 (A2P)
Čukarički - Partizan 18.30 (A1P)
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
Prošlo je više od dve decenije od završetka krvavih sukoba između Ruande i Demokratske Republike Kongo, tokom kojih je živote izgubilo više od pet miliona ljudi. Ipak, umesto vojnika i tenkova, danas ova dva afrička suseda vode novi oblik borbe: marketinški rat na fudbalskim dresovima evropskih velikana.
Kad sportisti iz regiona potpisuju višemilionske ugovore u Italiji, Španiji ili SAD, ne pitaju se samo o klauzulama i bonusima, već i o tome gde će platiti porez, jer između dva sponzorska spota i tri treninga, jedna odluka o prebivalištu može doneti ili odneti desetine miliona evra.
Francuski fudbalski gigant Paris Saint-Germain objavio je na Bitcoin konferenciji u Las Vegasu da u bilansu kluba drži 120 bitcoina, trenutne vrednosti oko 14,5 miliona dolara.
Tema tužbi protiv Manchester Cityja izazvala je podele među navijačima.
12.05.2025 09: 05
Nikad ujednačeniji plej-of Mozzart Bet Superlige Srbije.
11.05.2025 21: 12
Trener Crvene zvezde žali za prošuštenim prilikama protiv Vojvodine.
11.05.2025 10: 41
Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrače 22. maja na stadionu "Kraljevica" finalni mel Kupa Srbije, a ove večeri dve crveno-bele ekipe će se sastati i u okviru 35. kola Mozzart Bet Superlige, kao u svojevrnoj "generalnoj prbi" tog duela.
10.05.2025 12: 15
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće sutra od 19 časova (Arena 1 Premum) Vojvodinu u petom kolu plej-ofa Superlige Srbije.
YouTube
pre 51min
YouTube
pre 53min
YouTube
pre 19h
pre 1 sat 17: 40
Uspeo je Čelsi da se snađe bez svog najboljeg igrača u drugom kolu Premijer lige, ali će izostanak Kola Palmera biti velika briga ukoliko se ispostavi da je njegova povreda teža nego što se očekivalo.
pre 1 sat 16: 50
Srpski fudbaler zadužio je dres sa brojem 18, koji će nositi najmanje godinu dana.
pre 2 sata 16: 25
Čukvuemeka je bio član Čelsija od 2022. godine, a drugi deo prošle sezone proveo je na pozajmici u Borusiji.
pre 3 sata 15: 07
Vođa jedne od mlađih selekcija crno-belih otišao na drugi kraj grada.
Ostavite komentar