(KRAJ) Crvena zvezda - Radnički 1923 (3:2): Šampion slavio protiv Kragujevčana

12.05.2024 20:29
Detalj sa utakmice Crvena zvezda - Radnički 1923 MN Press
Detalj sa utakmice Crvena zvezda - Radnički 1923

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Radnički 1923 od 18.30 (TV Arena 1 Premium) u petom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije.

Klub sa stadiona "Rajko Mitić" je već osvojio šampionsku titulu u ovoj sezoni, te će u preostalim prvenstvenim utakmicama tempiraju formu za finale Kupa Srbije sa Vojvodinom. Sa druge strane ekipa iz Kragujevca igra za plasman u kvalifikacije za evropska takmičenja.

Crvena zvezda - Radnički 1923 3:2 (3:2)

Stadion: Rajko Mitić
Sudija: Nenad Minaković
Strelci: Endiaj 19, 29, Hvang 35 - Đurić 24, Sali 39

CRVENA ZVEZDA: Glazer - Mijailović, Dragović, Spajić, Rodić - Stamenić (od 57. Šlljivić) , Kanga (od 57. Mimović) - Olajinka, Hvang, Ivanić - Endijaj.

RADNIČKI 1923: Leković - Ćosić (od 46. Milošević), Mitrović, Šerbečić, Dadić (od 46. Pecelj) - Vidović (od 46. Aleksić) - Đurić, Vižđi, Vidosavljević, Gluščević - Ivelja.

(UŽIVO) Crvena zvezda - Radnički 1923

12.05.2024. 20:30

Kraj utakmice

Sudija Minaković je svirao kraj meča. Crvena zvezda je pobedila Radnički 1923 3:2 u petom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije.

12.05.2024. 20:22

85. minut: Šampion želi mirno da privede meč kraju

Crvena zvezda mirno privodi meč kraju. Ne dozvoljavaju protivniku da priđe golu Omrija Glazera.

12.05.2024. 20:05

70. minut: Šampion kontroliše utakmicu

Crvena zvezda u potpunosti kontroliše utakmicu. Definitivno je želeo Vladan Milojević da smiri tempo igre u odnosu na prvo poluvreme gde su crveno-beli imali probleme u defanzivi.

12.05.2024. 19:53

56. minut: Bez većih šansi u drugom delu igre

Nakon izuzetno efikasnog prvog poluvremena, u drugom delu igre nema većih šansi u prvih 10 minuta.

12.05.2024. 19:42

Počelo je drugo poluvreme

Počelo je drugo poluvremen, a sada će prvi napad imati fudbaleri Radničkog iz Kragujevca.

12.05.2024. 19:20

Kraj prvog poluvremena

Glavni sudija je odsvirao kraj odličnog prvog poluvremena gde je viđeno čak pet pogodaka. Ipak, aktuelni šampion ima prednost nakon 45 minuta igre.

12.05.2024. 19:13

Crvena zvezda - Radnički 1923 3:2

12.05.2024. 19:12

38. minut: Nastavlja se goleada, Sali smanjuje na 3:2

Nastavlja se efikasan duel Crvene zvezde i Radničko. Ovog puta su Kragujevčani zatresli mrežu, odnosno Vajdi Sali koji smanjuje na 3:2.

12.05.2024. 19:11

Crvena zvezda - Radnički 1923 3:1

12.05.2024. 19:08

35. minut: Hvang povećava na 3:1

Raspoložen je danas Piter Olajinka. Upisao je drugu asistenciju, a In Beom Hvang preciznim udarcem donosi dva gola prednosti Crvenoj zvezdi.

12.05.2024. 19:04

Crvena zvezda - Radnički 1923 2:1

12.05.2024. 19:02

29. minut: Ponovo Endiaj donosi prednost Zvezdi

Gotovo sa iste pozicije kao kod prvog gola je stigao centaršut, ovog puta od Pitera Olajinke, a Šerif Endiaj se ponovo našao u ulozi strelca.

12.05.2024. 19:00

Crvena zvezda - Radnički 1923 1:1

12.05.2024. 18:57

24. minut: Radnički stiže do izjednačenja

Gosti iz Kragujevca stižu do izjednačenja. Matija Gluščević je centrirao odlično, a na pravom mestu se našao Vasilije Đurić koji je smestio loptu iza leđa Omrija Glazera.

12.05.2024. 18:59

Crvena zvezda - Radnički 1923 1:0

12.05.2024. 18:52

19. minut: Endiaj trese mrežu za 1:0

Srđan Mijailović je ostao sam na desnoj strani šesnaesterca i poslao odličnu loptu u srce kaznenog prostora za Šerifa Endiaja koji je samo smestio loptu u mrežu protivnika.

12.05.2024. 18:44

10. minut: Ogroman pritisak crveno-belih

Od samog starta su crveno-beli nametnuli ritam i u nekoliko situacija ugrozili golmana Radničkog. Ipak, mreže i dalje miruju.

12.05.2024. 18:32

Počeo je meč

Počela je utakmica na stadionu "Rajko Mitić", a prvi napad na utakmici će imati fudbaleri Crvene zvezde.