pre 6 sati 23: 06
Miroljubivo u baskijskom derbiju: Bilbao i Sosijedad podelili bodove
Tim iz San Sebastijana je bio bliži trijumfu na San Mamesu, ali domaćini stigli do izjednačenja u poslednjim minutama meča - 1:1.
Danas je počela prodaja ulaznica za 173. večiti derbi koji je na programu u subitu 20. aprila sa početkom u 18 časova, saopšteno je na sajtu Fudbalskog kluba Crvena zvezda.
"Obaveštavamo sve zvezdaše, da su karte za 173. "večiti derbi" od danas u onlajn prodaji", saopšteno je na sajtu kluba uz link koji vodi ka onlajn kupovini ulaznica za one koji ne žele na blagajne stadion "Rajko Mitić".
Zvezda ima četiri boda više od Partizana i derbi bi mogao da reši, ali i da zakomplikuje šampionsku trku, u zavisnosti od ishoda meča.
"Za sve aktivne članove kluba, našu porodicu, obezbedili smo pravo prioritetne kupovine od 11. do 13. aprila. Jedan član može da kupi maksimalno četiri karte. Od nedelje, 14. aprila sve eventualno preostale karte biće puštene u slobodnu prodaju za sve zvezdaše. Zato budi deo 173. večitog derbija, Zvezdinog proleća i borbe za sedmu uzastopnu titulu", zaključuje se u klupskoj objavi na sajtu.
Cene karata:
Sever – 700 dinara
Istok – 1100 dinara
Zapad – 1300 dinara
Tribina “Siniša Mihajlović“ – 2500 dinara
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
Srbija je u finalu protiv Mađarske potvrdila status vaterpolo velesile i šesti put osvojila titulu prvaka Evrope.
20.09.2025 19: 33
Fudbaleri Partizana umalo da stignu do vođstva na 177. "večitog derbija", ali će žaliti za protraćenom prilikom.
20.09.2025 09: 20
Nema dileme da nas očekuje izuzetno zanimljiv meč, obe ekipe ove sezone igraju ofanzivni fudbal.
17.09.2025 18: 55
177. "večiti derbi" igraće se u subotu od 19 časova na stadionu Partizana.
16.09.2025 16: 53
Potpredsednica Partizana poziva da najvažnija utakmica srpskog fudbala prođe u fer i korektnoj atmosferi.
pre 6 sati 23: 06
Tim iz San Sebastijana je bio bliži trijumfu na San Mamesu, ali domaćini stigli do izjednačenja u poslednjim minutama meča - 1:1.
pre 7 sati 22: 29
Gradski derbi završen bez pobednika, iako je ekipa u kojoj je trener Nikolić, a igraju Luka i Jović i Gaćinović, Marko Grujić bila na korak od velikog trijumfa.
pre 7 sati 22: 05
On se ove sezone nije nešto naigrao u Bolonji, zbog čega je odlučio da promeni sredinu.
pre 8 sati 21: 35
Brazilac nedavno "zagolicao" maštu da bi mogao ponovo da obuče crno-beli dres.
Ostavite komentar