Radnički 1923 osigurao učešće u plej-ofu Superlige Srbije

30.03.2024 16:13
Fudbaleri Radničkog 1923 MN Press
Fudbaleri Radničkog 1923

Fudbaleri Radničkog 1923, koji sa klupe Feđa Dudić, pobedili su Napredak iz Kruševca rezultatom 3:1 u utakmici 27. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Ovom pobedom, tim iz Kragujevca je osigurao plasman u plej-of, i to tri kola pre kraja regularnog dela prvenstva.

Domaći su poveli u 28. minutu, strelac je bio Tomislav Dadić, bivši igrač Širokog Brijega i Posušja. Osam minuta kasnije, na 2:0 povisio je Aleksić.

Mršić je u 73. minutu smanjio zaostatak gostiju i vratio im nadu. Ipak, u četvrtom minutu nadoknade na odbijenu loptu naišao je Đurić i rešio sve dileme oko pobednika.

Dudićeva ekipa, koja je apsolutni hit ovog proleća, se vratila na četvrtu poziciju i nastavlja borbu za izlazak na evropsku scenu.