pre 1 minut 09: 53
Može li se prva evropska pobeda preliti na prvenstvo i "spasiti" MIlojevića? Crvena zvezda na specijalnom zadatku u Subotici
Branilac titule traži izlaz iz rezultatske krize na domaćoj sceni.
Fudbaleri Vojvodine deklasirali su Radnik 4:0 (3:0) u 27. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.
Domaćine iz Surdulice načeo je Njegoš Petrović u šestom minutu, u 29. Mihailo Ivanović je povisio na 2:0, da bi pitanje pobednika rešio Aleksa Vukanović u 39. minutu.
Novosađani su i u drugom delu bili bolji rival, a pobedu je krunisao Ivanović svojim drugim golom u 60. minutu. Do kraja meča Radnik je imao inicijativu, ali nije uspeo da postigne počasni pogodak.
Vojvodina je sada peta na tabeli sa 43 boda, dok je Radnik ubedljivo poslednji sa svega 14.
Ranije danas, ekipa Čukaričkog slavila je protiv Novog Pazara 2:0, što je prouzrokovalo da Pazarci uruče otkaz Igoru Matiću.
Mozzart Bet Superliga Srbije, 27. kolo
petak
Čukarički - Novi Pazar 2:0 (0:0)
/Docić 69 pen, Pavkov 71/
Radnik - Vojvodina 0:4 (0:3)
/Petrović 6, Ivanović 30, 60, Vukanović 39/
IMT - Železničar 18.00 (AP2)
TSC - Voždovac 18.00 (AP1)
subota
Radnički Niš - Mladost Lučani 14.00 (AS4)
Radnički 1923 - Napredak 14.00 (AP1)
Javor - Crvena zvezda 16.00 (AP1)
Partizan - Spartak Subotica 18.30 (AP1)
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
26.02.2025 20: 23
Radnički iz Niša je ostao sa igračem manje u 43. minutu kada je direktan crveni karton dobio Marko Petković
25.02.2025 13: 59
Trener Novosađana je istakao da je Lazar Romanić spreman za sutrašnji meč i dodao da očekuje da će Slobodan Medojević i Vukan Savićević biti u konkurenciji za tim.
17.02.2025 08: 55
Derbi ovog kola igra se u Pančevu, gde će izabranici Branka Mirjačića dočekati Vojvodinu. Obe ekipe imaju po dva remija na startu prolećnog dela sezone i nema sumnje da će se potruditi da dođu do tri boda.
16.02.2025 18: 30
Romanić je svestan da je dolazak u Vojvodinu korak više u njegovoj karijeri. Napadač je maksimalno posvećen svojoj budućnost u klubu iz Novog Sada.
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 11h
pre 1 minut 09: 53
Branilac titule traži izlaz iz rezultatske krize na domaćoj sceni.
pre 25 minuta 09: 29
Fudbaler Intera iz Majamija pomerio granicu na meču sa Nešvilom.
pre 10 sati 23: 04
Klub iz Londona opravdao ulogu favorita i slavio sa 3:0.
pre 11 sati 22: 50
Fudbaleri Viljareala, savladali su Espanjol rezultatom 0:2 (0:1) u utakmici 12. kola španske La Lige.
Ostavite komentar