Lalatović i Lazetić posle utakmice jednoglasno ističu: TSC zasluženo pobedio

16.03.2024 20:06
Žarko Lazetić, trener TSC-a MN Press
Žarko Lazetić, trener TSC-a

Nenad Lalatović, trener Spartaka iz Subotice, posle utakmice sa TSC-om, čestitao je rivalu na pobedi i dodao:
"Nismo dobro počeli utakmicu, baš loše prvo poluvreme. U nastavku smo zaigrali mnogo bolje, počeli smo da stižemo prednost TSC-a, ali opet smo primili naivne golove, a potom je naš igrač zaradio crveni karton bezvezde. Dali smo dva gola, međutim TSC je danas bio bolji i zasluženo pobedio.

Žarko Lazetić, šef struke TSC-a, imao je mnogo razloga za zadovoljstvo posle meča u Subotici:
"Odlična igra TSC-a. Prvo poluvreme je bilo izvanredno. Trebalo je još golova da damo. Poveli smo sa 3:0, a onda se Spartak i opustio, a malo smo i mi "zakuvali" utakmicu. Kako to već biva. Spartak nije odustajao smanjili su rezultat na 2:3, ali uspeli smo u tom presingu da uzmemo loptu i na kraju mirno privedemo utakmicu kraju. Sve u svemu, zasluženo smo pobedili. Čestitam mojim igračima na izvanrednoj igri.