IMT ostao u opasnoj zoni: Vojvodina slavila u Beogradu

12.03.2024 21:56
Fudbaleri Vojvodine MN Press
Fudbaleri Vojvodine

Posle serije nešto slabijih rezultata, fudbaleri Vojvodine zabeležili su drugu uzastopnu pobedu u Superligi, a nakon trijumfa nad Voždovcem, Novosađani su savladali i ekipu IMT-a rezultatom - 3:1 (1:0).

Bila je ovo 10. pobede Vojvodine u domaćem prvenstvu, dok je IMT upisao 15. poraz, a time ujedno i drugi uzastopni protiv ekipe Božidara Bandovića.

U 10. minutu Vojvodina je povela autogolom Zarija Lambulića. Potom je Kejleb Seri udvostučio prednost Novosađana sredinom drugog poluvremena. Miloš Luković doneo je nadu Novobeograđanima u 83. minutu, da bi konačan rezultat postavio Seri u nadoknadi svojim drugim pogotkom na utakmici.

Do kraja regularnog toka prvenstva ostalo je još četiri kola, Vojvodina će tokom vikenda dočekati Novi Pazar, dok će IMT okušati sreću i pokušati da pobegne iz opasne zone na gostovanju Radniku u Surdulici.