Kolubara slavila u Novom Pazaru: Đuranović doneo vredan trijumf Lazarevčanima

18.03.2023 16:01
Kolubara slavila u Novom Pazaru: Đuranović doneo vredan trijumf Lazarevčanima MN Press

Fudbaleri Kolubare su uspeli da dođu do veoma važna tri boda na jednom od najtežih gostovanja u Mozzart Bet Superligi. Izabranici Veroljuba Dukanca su u 27. kolu minimalcem 1:0 (0:0) slavili protiv Novog Pazara.

Momenat odluke dogodio se u 50. minutu, kada je Uroš Đuranović pogodio za pobedu. Vanja Ilić je centrirao iz kornera, a iskusni centarfor se najbolje snašao i glavom zatresao mrežu domaćina.

Međutim, ukus pobede malo je zagorčao Vasilije Bakić, koji je u 64. minutu zaradio crveni karton. Talentovani štoper je prvi žuti karton zaradio u 15. minutu, da bi u drugom poluvremenu faulirao Nikolu Bogdanovskog, te je bio primoran da napusti teren.

U narednom kolu Kolubara dočekuje Napredak, dok će Novi Pazar gostovati Mladosti u Lučanima.