pre 5 minuta 19: 15
Problem za Makabi: Lundberg će duži period biti van parketa
Bivši igrač Partizana je u meču sa Bajernom delimično pokidao Ahilovu tetivu.
Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su Radnički iz Niša 3:2 (1:0) u 20. kolu MozzartBet Superlige Srbije.
Iako su domaćini iz Kragujevca vodili 3:0, na kraju su morali da strepe za pobedu, ali su ipak bodovi ostali na "Čika Dači".
Kragujevčane je u prednost doveo Vajdi Sahli koji je postigao pravi evrogol. Nakon jednog kornera i zbrke u kaznenom prostoru, lopta je na desnoj strani došla do Sahlija, a on je uz mnogo felša sa nekih 25 metara plasirao u gol rivala.
Do kraja prvog dela igre nije bilo golova, ali je već u 47. Milutin Vidosavljević nakon dodavanja Sahlija rutinski povisio na 2:0, a isti igrač bio je strelac i trećeg gola u 59. minutu.
Delovalo je da je sve gotovo, ali je u 72. minutu Jusuf Bamidele posle sjajne akcije i dodavanja Aleksandra Mesarovića smanjio na 3:1, a dodatno uzbuđenje doneo je Stefan Cvetković u 85. minutu kada je ostao zaboravljen na drugoj stativi i posle centaršuta Andreja Stojanovića postigao drugi gol za svoj tim.
Radnički 1923 je ipak izdržao do kraja i upisao važnu pobedu u borbi za plej-of, dok su Nišlije sada 15. na tabeli sa svega 17 bodova.
Mozzart Bet Superliga, 20. kolo
subota
Železničar - Novi Pazar 2:2 (2:1)
/Đorđević 8, Romanić 45 - Karaklajić 33, Suma 90+4 pen/
Javor - Partizan 0:1 (0:0)
/Saldanja 62/
Vojvodina - Mladost Lučani 1:1 (0:0)
/A. Radulović 83 pen - Eze Frajdej 90+6/
Crvena zvezda - Voždovac 2:1 (2:0)
/Rodić 9, Olajinka 16 - Dragović 86ag/
nedelja
Radnički 1923 - Radnički Niš 3:2 (1:0)
/Sahli 6, Vidosavljević 47, 59 - Jusuf 72, Cvetković 85/
IMT - TSC 15.00 (TV Arena sport 10)
ponedeljak
Napredak - Spartak 16.00 (TV Arena 1 Premium)
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
25.02.2025 14: 25
Nenad Lalatović je kao trener nekoliko klubova trenirao Nikolu Drinčića, dok je sadašnji šef struke Radničkog iz Niša bio aktivan kao igrač.
20.02.2025 18: 10
Nišlije imaju kadrovskih problema, virus je pokosio dosta igrača Nišić, Jamkam, Gemović, Tanko, Stanivuković su pod temperaturuom, kako je naveo trener Radničkog
14.02.2025 10: 00
Za najjaču selekciju Sirije debitovao je 2021. godine, a bio je i na spisku selektora i za aktivnosti nacionalnog tima Sirije krajem prošle godine.
13.02.2025 10: 15
Od Stivena se očekuje da krene stopama svog sunarodnika i prezimenjaka Džofrija Činede, koji je ostavio značajan trag u klubu sa Čika Dače.
pre 37 minuta 18: 43
Trener Železničara očekuje veliku utakmicu protiv aktuelnog šampiona i možda iznenenađenje u derbiju 23. kola Mozzart Bet Superlige.
pre 1 sat 18: 04
Nemci zaokružili transfer mladog napadača iz Crvene zvezde, sa potencijalnom zaradom srpskog kluba od osam miliona evra.
pre 1 sat 17: 22
Crno-beli će igrati na turniru "Trijagonala" na kojem će još učestvovati Budućnosti i Sutjeska.
pre 2 sata 16: 52
Trener Crvene zvezde pred subotnje gostovanje Železničaru (17.00, TV Arena 1 Premium) neće računati na Mirka Ivanića.
Ostavite komentar