Čukarički silovit u Surdulici: Adžić i Miladinović režirali pobedu "brđana"

09.02.2024 17:20
fudbaleri Čukaričkog MN Press
fudbaleri Čukaričkog

Fudbaleri Čukaričkog bili su i više nego ubedljivi na otvaranju prolećnog dela sezone Mozzart Bet Superlige Srbije. U okviru 20. kola savladali su Radnik u Surdulici 3:0 (2:0).

Čukarički je poveo već posle 41 sekunda, budući da su Igor Miladinović i Luka Adžič sjajno odigrali dupli pas, a Miladinović je bio dovoljno miran da rutinski savlada Stefana Ranđelovića.

Reprizu prvog gola videli smo u 18. minutu kada je Adžić ponovo poslao savršenu loptu, a Miladinović se opet upisao u strelce.

Drugo poluvreme donelo je nešto bolji Radnik, koji je možda i zaslužio da postigne gol na ovoj utakmici, ali je Sadik Abubakar zatresao pogrešnu mrežu. Posle kornera reagovao je glavom, ali je lopta prevarila Ranđelovića i završila u mreži domaćina za konačnih 3:0 u korist pulena Gordana Petrića.