(KRAJ) Mladost - Partizan (0:3): Crno-beli ubedljivi u Lučanima

12.03.2023 20:09
(KRAJ) Mladost - Partizan (0:3): Crno-beli ubedljivi u Lučanima MN Press

Partizan je savladao Mladost u Lučanima sa 3:0 (0:0) u 26. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Golove za crno-bele postigli su Svetozar Marković, Kvinsi Menig i Bibars Natho.

Mladost Lučani - Partizan 0:3 (0:0)

Stadion: Gradski

Sudija: Srđan Jovanović

Strelci: Marković u 52, Menig u 79, i Natho u 91. minutu

MLADOST (4-2-3-1): Savić – Ćirković, Milošević, N.Žunić, Leković – Marčić (od 72. Adamović), Baha – Maričić (od 59. Silađi), Jojić, Radivojević – Mirić.

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović – Filipović, Marković, Vujačić, Urošević – Belić, Kolorado – Dijabate, Baždar (od 67. Natho), Menig – Pavlović.

(UŽIVO) Mladost Lučani - Partizan

12.03.2023. 20:09

Kraj Mladost - Partizan 0:3 (0:0)

12.03.2023. 20:17

VIDEO Mladost - Partizan 0:3

12.03.2023. 20:06

91. minut: Gol! Natho postavio rezultat na 3:0

Nemanja Jovića je odlično probio i sa leve strane odigrao povratnu loptu za Izraelca, a on ju je iz pada poslao u gol domaćina, što je bio njegov 12. pogodak u sezoni.

12.03.2023. 20:02

90. minut: Igraće se još pet minuta

Sudija Srđan Jovanović je utakmicu produžio pet minuta.

12.03.2023. 20:00

VIDEO Mladost - Partizan 0:2

12.03.2023. 19:52

79. minut: Gol! Menig pogodio za 2:0

Partizan je udvostručio prednost pogotkom Kvinsija Meniga. Fuseni Dijabate je uposlio Holanđanina, koji je primio loptu, pogledao i poslao je u gol Mladosti.

12.03.2023. 19:51

77. minut: Odlična kombinacija Dijabatea i Natha

Fuseni Dijabate je video Bibarsa Natha kako utrčava u prostor, te ga je elegantno proigrao. Izraelac je uspeo da primi loptu, ali je izblokiran i lopta je završila van terena.

12.03.2023. 19:41

65. minut: Najmirniji period meča

Fudbaleri Partizana su, deluje, nakon postignutog gola svesno prepustili loptu protivniku, koji se muči da dođe do završne trećine terena.

12.03.2023. 19:35

VIDEO Mladost - Partizan 0:1

12.03.2023. 19:25

52. minut: Gol! Svetozar Marković pogodio za 1:0

Kvinsi Menig je na levom boku gradio sebi poziciju za centaršut, koji je na kraju uspeo da uputi. Loptu je glavom zakačio Andrija Pavlović i ona je došla do Markovića, koji ju je iz drugog pokušaja poslao iza leđa Luke Savića. VAR soba je nekoliko minuta proveravala regularnost gola, ali je utvrđeno da nedozvoljene pozicije nije bilo i Partizan je došao do vođstva.

12.03.2023. 19:26

VIDEO Stativa Sameda Baždara

12.03.2023. 19:19

46. minut: Stativa Sameda Baždara

Samo dvadeset sekundi po početku drugog poluvremena Partizan je imao ozbiljnu priliku. Samed Baždar je sa 16 metara iz prve gađao dalji ugao, ali nije imao dovoljno sreće i lopta se od stative odbila u gol aut.

12.03.2023. 19:02

Poluvreme Mladost - Partizan 0:0

U prvom poluvremenu u Lučanima nije bilo golova, ali su i jedna i druga ekipa imale po jednu veliku šansu. Tačnije, Partizan je imao dve, pošto je Kvinsi Menig prvi pripretio. Međutim, još bolja je bila ona koju nije iskoristio Andrija Pavlović. Samo par minuta kasnije, Marko Mirić je stvorio priliku za Nikolu Jojića, ali je Aleksandar Popović otklonio opasnost.

12.03.2023. 18:57

41. minut: Velika šansa i na drugoj strani, ali Popović odličan

Samo par minuta nakon velike šanse Partizana, svoju je imala i Mladost. Marko Mirić je odlično probio po desnom boku, a potom poslao povratnu loptu ka Nikoli Jojiću. On je šutirao iz prve, ali je Aleksandar Popović bio dobro postavljen i uspeo je da otkloni opasnost.

12.03.2023. 19:03

VIDEO Velika Šansa za Andriju Pavlovića, Luka Savić ponovo na pravom mestu

12.03.2023. 18:56

39. minut: Pavlović prokockao zicer

Partizan je krajem prvog poluvremena imao najbolju šansu na meču do sada. Kristijan Belić je uposlio napadača, koji je bio sam ispred protivničkog golmana, ali nije gađao, već je šutirao u njega svom snagom i prilika za vođstvo je propala.

12.03.2023. 18:52

33. minut: Partizan napravio odličnu akciju, ali loš teren ju je okončao

Fudbaleri Partizana su iz dobre tranzicije došli nadomak gola domaćina, ali je vidljivo da teren u Lučanima nije u tako sjajnom stanju, tako da će morati crno-beli da traže neki drugi način za postizanje gola.

12.03.2023. 18:35

18. minut: Pokušaj Sameda Baždara

Mladi napadač Partizana je ušao je u šansu, našao prostor za udarac, ali je šutirao preko prečke.

12.03.2023. 18:55

VIDEO Menig "pomutio um" defanzivcima Mladosti, ali Savić odlično postavljen

12.03.2023. 18:24

8. minut: Velika šansa za Meniga, ali Savić odličan

Fuseni Dijabate je uposlio Kvinsija Meniga, koji je nakon dva sjajna driblinga našao poziciju i iz neposredne blizine ka golu domaćina, ali je Luka Savić dobro intervenisao.

12.03.2023. 18:17

1. minut: Meč je počeo

Utakmica je počela, početni udarac izveli su domaći.