(KRAJ) Partizan - Kolubara 1:1: Novi kiks crno-belih

08.03.2023 20:03
(KRAJ) Partizan - Kolubara 1:1: Novi kiks crno-belih MN Press

Fudbaleri Partizana remizirali su sa Kolubarom 1:1 (1:0) u 25. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Poveli su crno-beli u sedmom minutu iz penala. strelac je bio natho, ali posle toga nisu nastavili sa stvaranjem prilika.

U 71. minutu Kolubara je uspela da dođe do izjednačenja i potpuno šokira sastav crno-belih.

Partizan - Kolubara 1:1

Stadion: Partizana
Sudija: Marko Srećković
Strelci: Natho iz penala u 7. minutu za Partizan, Mrkić u 71. za Kolubaru

PARTIZAN: Popović - Živković, Ilić, Vujačić, Urošević - Kolorado (od 81. Fejsa), Traore (od 46. Pantić) - Dijabate, Natho, Menig (od 74. Menig) - Pavlović.

KOLUBARA: Stanivuković - Radovanović, Milićević, Bakić, Koćović - Ilić (od 81. Nikolić), Simović (od 68. Mrkić), Zubairu (od 57. Stadiković), Ćosić (od 68. Vukašić) - Bagarić (od 57. Nčamda) Đuranović.

(UŽIVO) Partizan - Kolubara

08.03.2023. 20:24

KRAJ, Partizan - Kolubara 1:1

Novi kiks crno-belih. Nije Partizan uspeo da dođe do tri boda i ponovo su fudbaleri "parnog valjka" razočarali svoje navijače.

08.03.2023. 20:17

88. minut. Potpuna ofanziva Partizana

Pokušavaju da dođu do drugog, pobedonosnog gola igrači crno-belih, ali im ništa ne polazi za rukom u ovim momentima.

08.03.2023. 20:01

71. minut: GOOL! Marko Mrkić poravnava rezultat

Đuranović je proigrao Kočovića, a ovaj Mrkića koji je rutinski sproveo loptu u mrežu Aleksandra Popovića!

Očekuje nas uzbudljivih 20 minuta do kraja.

08.03.2023. 20:08

VIDEO Partizan - Kolubara 1:1

08.03.2023. 19:51

62. minut: Najbolja šansa za Kolubaru

Nadvisio je Ilija Milićevis sve u skoku ali nije bio dovoljno precizan glavom.

08.03.2023. 19:42

53. minut: Sjajna kontra Partizana nije krunisana golom

Pantić je sve savršeno odradio, od prijema lopte do dodavanja ka nathu koji je, čini se ostao bez snage i nije realizovao izglednu 1 na 1 situaciju sa Stanivukovićem.

08.03.2023. 19:57

VIDEO Šansa Natha

08.03.2023. 19:34

46. minut: Počelo je drugo poluvreme

Bez izmena na obe strane, Partizan je sada krenuo sa centra ali bez velike opasnosti po Kolubaru.

08.03.2023. 19:16

POLUVREME: Partizan vodi 1:0 u utakmici bez ritma

Poluvreme u Humskoj. Zahtevao je Duljaj od svojih igrača da ubrzaju malo igru, ali nisu uspeli fudbaleri Partizana da reči svog trenera sprovedu u delo. Kolubara se malo otvorila ali nije stigla do izjednačenja.

08.03.2023. 19:07

35. minut: Igra se uglavnom na sredini terena

Bez šansi i sa jedne i sa druge strane. Partizan je dobro poečo, ali od gola Natha bez neke konkretnije prilike.

08.03.2023. 18:54

22. minut: Umalo ogromna greška odbrane Kolubare

ilija Milićević je hteo glavom da vrati loptu golmanu koju je istršao, ali je imala Kolubara mnogo sreće pošto je Stanivuković nekako uhvatio loptu.

08.03.2023. 18:47

17. minut: Ponovo preti Menig

Kombinovali su Dijabate, Natho i Menig, a na kraju je udarac Holanđanina levom nogom završio malo pored gola Kolubare.

08.03.2023. 18:38

7. minut: GOOL! Natho precizan sa 11 metara

Poslao je Izraelac loptu u jednu, a golmana u drugu stranu i postigao svoj 11. gol ove sezone!

VIDEO Partizan - Kolubara 1:0

08.03.2023. 18:37

6.minut: Penal za Partizan

Odručena ruka Radovanovića i sudija bez dileme pokazuje na belu tačku!

08.03.2023. 18:33

3. minut: Prvo uzbuđenje pred golom Kolubare

Pokušao je Menig poluvolejem sa nekih 18 metara da zatrese mrežu Kolubare, ali je Stanivuković uz manje probleme uspeo da uhvati loptu.

08.03.2023. 18:31

1. minut: Meč je počeo

Sa centra krenuli su igrači Kolubare, Partizan je presingom pokušao da oduzme loptu i u toj nameri veoma brzo uspeo.

08.03.2023. 18:02