
pre 20 minuta 12: 19
Bez reči sam, zaista...: Marton Fučovič preživeo dramu u Vinston Salemu
Mađarski veteran uradio ono što nisu uspeli Miomir Kecmanović i Hamad Međedović.
Novi trener fudbalera Spartaka iz Subotice Nenad Lalatović izjavio je danas da se sa novim klubom brzo dogovorio, pošto je rukovodstvo Spartaka ponudilo konkretnu ideju.
Srpski stručnjak je danas zvanično promovisan u novog trenera fudbalera Spartaka iz Subotice.
"Imao sam ponudu sa Kipra, sve su mi već bili poslali da potpišem. Takođe dve iz Superlige. Odbio sam jer se ambicije kluba nisu poklapale sa mojim ambicijama. Spartak je došao sa konkretnom idejom i zato smo se brzo dogovorili", istakao je Lalatović i dodao da mu je velika čast što je trener Spartaka.
"To je veliki klub, imao sam osećaj da ću jednog dana biti trener. Dogovorili smo se za dva minuta, svestan sam situacije, nisam postavljao velike uslove. Znam šta se od mene očekuje, neće biti lako, ali imamo dobar tim. Neke stvari moraju da se poprave, da igrači veruju u sebe. Zaslužuju da igraju u plej-ofu. Nadam da da ću opravdati poverenje kluba", konstatovao je Lalatović.
Smatra da Spartak zaslužuje da bude u gornjem delu tabele.
"Spartak kao klub zaslužuje da bude među osam, sve se poklopilo sa mojim ambicijama, zato sam došao. Kad sam uzimao Kragujevac, rekli su mi “Nemoj tamo, poginuceš.” A Spartak sam uzeo jer je želja da budemo među osam ili pet u Superligi", zaključio je Lalatović.
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
Prošlo je više od dve decenije od završetka krvavih sukoba između Ruande i Demokratske Republike Kongo, tokom kojih je živote izgubilo više od pet miliona ljudi. Ipak, umesto vojnika i tenkova, danas ova dva afrička suseda vode novi oblik borbe: marketinški rat na fudbalskim dresovima evropskih velikana.
Kad sportisti iz regiona potpisuju višemilionske ugovore u Italiji, Španiji ili SAD, ne pitaju se samo o klauzulama i bonusima, već i o tome gde će platiti porez, jer između dva sponzorska spota i tri treninga, jedna odluka o prebivalištu može doneti ili odneti desetine miliona evra.
Francuski fudbalski gigant Paris Saint-Germain objavio je na Bitcoin konferenciji u Las Vegasu da u bilansu kluba drži 120 bitcoina, trenutne vrednosti oko 14,5 miliona dolara.
Tema tužbi protiv Manchester Cityja izazvala je podele među navijačima.
04.04.2024 21: 34
Nenad Lalatović nije ispunio misiju u Subotici, nije uspeo ekipu Spartaka da uvede u plej-of i posle poraza od Radničkog iz Niša podneo je ostavku i napustio "plave golubove".
02.04.2024 20: 15
Posle dva veza poraza od TSC-a i Partizana, Subotičani žele da se vrate na pobednički put.
12.03.2024 18: 15
Trener Čukaričkog Gordan Petrić bio je nezadovoljan igrom i remijem protiv Spartaka (2:2), dok na drugoj strani Nenad Lalatović žali za pobedom i šansama u finišu.
12.02.2024 10: 28
Poslednji meč 20. kola Mozzart Bet Superlige biče odigran ovog ponedljeka u Kruševcu i u njemu se sastaju domaći Napredak i Spartak iz Subotice.
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
pre 44 minuta 11: 55
Španski klub, sa srpskim trenerom na klupi, ne mora ništa a želi sve protiv osvajača najviše Liga šampiona.
pre 1 sat 11: 11
Srpski prvak već imao susrete bliske vrste sa Englezom, zaduženim za deljenje pravde u zadnjih 90 minuta trke za Ligu šampiona.
pre 1 sat 10: 47
Novi (stari) član nemačke fudbalske elite ide na noge Borusiji iz Menhengladbaha.
pre 2 sata 10: 25
Crno-beli na početku nove Serije A domaćini "manjem" timu od sebe.
Ostavite komentar