12.11.2023 21:00
(KRAJ) Partizan - Čukarički 2:1: Ilić pogodio u 96. minutu za slavlje crno-belih! MN Press

Fudbaleri Partizana slavili su protiv Čukaričkog 2:1 (1:0) u super neizvesnoj završnici u kojoj je pogodak u 96. minutu postigao Mihajlo Ilić i tako doneo tri boda crno-belima.

Partizan - Čukarički 2:1 (1:0)

Stadion: Partizana

Sudija: Danilo Nikolić

Strelci: /Saldanja 21, Ilić 90+6 - Miladinović 84/

Partizan: Jovanović - Filipović, Ilić, Marković, Antić - Kanute (od 66. Šćekić), Belić - Severina (od 71. Kalulu), Natho (od 80. Menig), Zahid - Saldanja (od 80. Nikolić).

Čukarički: Filipović - Stanković, Kovačević, Vranješ, Tošić - Sisoko, Kovač - Endijae (od 62. Nikčević), Miladinović (od 88. Jovanović), Ivanović (od 90+4. Subotić) - Adetundži (od 88. Cvetković).

12.11.2023. 20:58

96. minut: GOOOL! Mihajlo Iliiiiiić za pobedu Partizana!

Neverovatan pogodak Ilića za pobedu partizana. Najsnalažljiviji je bio štoper crno-belih i na spektakularan način donosi tri boda svom timu!

Izjednačujući gol Čukaričkog

12.11.2023. 20:46

84. minut: GOL! Izjednačenje Čukaričkog!

Ivanović je došao do lopte, predriblao i golmana Miladinović i loptu sproveo u mrežu!

12.11.2023. 20:28

67. minut: Velika šansa za Čukarički

Ozbiljno upozorenje za Partizan. Lopta je prošla kroz kazneni prostor i došla do Ivanovića koji je pogodio spoljni deo mreže.

12.11.2023. 20:23

62. minut: Čukarički konkretniji u drugom poluvremenu

Napadaju gosti od starta drugog dela, imali su nekoliko dobrih prilika, ali je Jovanović svaki put do sada bio na visini zadatka.

12.11.2023. 19:53

Poluvreme

Ostalo je 1:0 na poluvremenu, iako je Partizan imao nekoliko šansi da poveća svoje vođstvo.

12.11.2023. 19:28

24. minut. Ogromna šansa za Čukarički

Pobeogao je Ivanović defanzivi Partizana i pokušao levom nogom da savlada Jovanovića, ali je bio za malo neprecizan,

12.11.2023. 19:32

Pogledajte gol Saldanje

12.11.2023. 19:26

21. minut: GOOOL! Vodi Partizan

Vode crno-beli u Humskoj. Zahid je proigrao Saldanju, a ovaj postigao svoj deseti gol u sezoni, nakon kog je usledila zanimljiva proslava sa Ilićem.

12.11.2023. 19:22

13. minut: Partizan napada

Severina je režirao šansu domaćins i ponovo se pretnja završila kornerom usled intervencije Vranješa. Posle prekida su pretili Natho i Ilić, ali je udarac Izraelca odbranio Filipović, dok je lopta posle makazica Ilića završila preko gola

12.11.2023. 19:03

1. minut: Počela je utakmica

Susret je počeo minutom ćutanja u čast Mustafe Hasanagića koji je preminuo tokom prepodneva.