(KRAJ Crvena zvezda - Radnik 3:1: Sigurna pobeda crveno-belih

04.11.2023 20:00
(KRAJ Crvena zvezda - Radnik 3:1: Sigurna pobeda crveno-belih MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u utakmici 14. kola Radnik 3:1 (1:0).

Zvezda je napravila istorijski rezultat na svom terenu i izjednačila rekord slavnog Real Madrida. Šampion Srbije nije izgubio na svom terenu 121 prvenstvenu utakmicu zaredom i sada će crveno-beli imati priliku da 10. decembra protiv Mladosti iz Lučana da ga obore.

Crvena zvezda - Radnik 3:1 (1:0)

Stadion: Rajko Mitić

Sudija: Danilo Nikolić

Strelci: Mijatović u 19, Spajić u 54. i Kanga u 90. minutu za Crvenu zvezdu, Tomašević u 70. za Radnik.

CRVENA ZVEZDA: Glazer - Nedeljković, Điga, Spajić, Mitrović (46. Rodić) - Kangva - Kanga, Ivanić (60. Bukari), Kraso (76. Hvang) - Mijatović (60. Lučić), Endiaje (46. Olajinka).

RADNIK: Ranđelović - Abubakar, Vranjanin, Oršečnanin, Jović (79. Čumić) - Mitošević (87. Milić), Hajdarević - Gašić (62. Bogdanović), Kočić, Tomašević (79. Martinkevič) - Duronjić (79. Kadijević)

(UŽIVO) Crvena zvezda - Radnik

04.11.2023. 19:58

Kraj utakmice

Gotova je utakmica. Crvena zvezda je pobedila Radnik  3:1 (1:0).

04.11.2023. 20:21

Bizaran penal Kange

90. minut: GOOOL! Kanga nepogrešiv sa bele tačke

Mnogo sreće imao je Kanga i lopta je nekako prešla preko gol linije Radnika.

04.11.2023. 19:46

(VIDEO) Neverovatan pogodak Tomaševića

04.11.2023. 19:37

70. minut: GOOOL! Tomašević pogodio za nadu Radnika

Evrogol Tomaševića sa skoro 30 metara je verovatno baš ono što je potrebno Radniku da se vrati u ovaj meč.

04.11.2023. 19:30

Gol Spajića za 2:0

04.11.2023. 19:21

54. minut: GOOOL! Spajić povisio na 2:0

Kings Kangva je sa desne strane poslao idealan centaršut, a Uroš Spajić je glavom povisio na 2:0

04.11.2023. 18:52

Poluvreme

Zvezda konstatno napada, još jednu veliku šansu imao je Mijatović, ali je rezultat ostao 1:0 posle uvodnih 45 minuta.

04.11.2023. 18:41

33. minut: Zvezda ne realizuje šanse koje stvori

Od prvog minuta konstantno se igra na polovini Radnika, ipak, ponovo realizacija predstavlja problem ekipi Baraka Bahara, koja je do sad amogla da vodi i sa nekoliko golova razlike.

04.11.2023. 18:28

Pogledajte gol Mijatovića

04.11.2023. 18:24

19. minut: GOOOL! Mijatović donosi prednost crveno-belima

Vodi Crvena zvezda na "Marakani", a strelac je Jovan Mijatović. Mirko Ivanić se sjajno snašao, a Mijatović je sa ivice kaznenog prostora uputio neodbranjiv poluvolej u gol Radnika.

04.11.2023. 18:04

1. minut: Počela je utakmica

Kotrlja se lopta na "Marakani". Zvezda je pod imperativom pobede i očekuje se da odmah pritisne rivala.