pre 12 minuta 11: 20
Tri vozača, jedna titula: istorijski okršaj Ferstapena, Norisa i Pjastrija pred finale sezone Formule 1
Danas ćemo dobiti prvaka Formule 1, a poslednju trku šampionata pratite od 14 sati na Areni sport.
Facebook/FK Crvena zvezda
Pobeda nad fudbalerima Partizana uvek se dugo pamti među igračima Crvene zvezde, a ona izvojevana na 169. "večitom derbiju" (1:0) posebno će ostati u sećanju defanzivcu crevno-belih Strahinji Erakoviću.
Naime, jedini reprezentativcu Srbije među akterima ovog meča imao je veliki peh sredinom prvog poluvremena kada mu je ispalo rame, ali on nije želeo da izađe iz igre.
"Zadovoljan sam kako sam odigrao, ali uvek može bolje. Ispalo mi je rame u 35. minutu, ali smo ga odmah namestili i uspeli da saniramo taj problem u toku utakmice", poručio je Mitrović za sajt Crvene zvezde i osvrnuo se na samu utakmicu:
"Srećni smo zbog pobede, sada imamo 16 bodova više u odnosu na večitog rivala i sve smo bliži našem cilju, a to je osvajanje šampionske titule. Bila je izuzetno agresivna i borbena utakmica, možda nije bila lepa za oko, ali smo se borili do kraja i jako sam srećan što smo pobedili 1:0. Bili smo željni pobede, igrali smo kod kuće, navijači su napravili sjajnu atmosferu. Zvezdaši su bili naš 12. igrač, bez njih sve ovo ne bi bilo moguće, zahvalan sam im na podršci".
O vetru u leđa koji su dobili sa tribina pričao je i Gelor Kanga koji je takođe istakao da su tenzije koje se dešavaju na terenu sasvim normalne za meč kakav je "večiti derbi".
"Bila je teška utakmica, derbi je derbi, znamo šta nosi i koliko je važan, ali smo pobedili i veoma smo srećni zbog toga. Sad imamo 16 bodova prednosti i to je najbitnije. Što se nervoze tiče, derbi je takav, svi smo nervozni, ali to je fudbal, najbitnije je da smo igrali i uživali. Navijači su bili sjajni i fenomenalno navijali. Atmosfera je bila odlična. Normalno je da bude malo tenzija na terenu, to je derbi. Na kraju dana, ipak je to samo fudbal. Nisam kapiten, ali sam među starijima u ekipi i normalno je da smirujem situaciju", istakao je Kanga.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Francuska nije samo sportska sila, već laboratorija koja već decenijama proizvodi šampione.
15.07.2023 11: 00
Fudbaleri Crvene zvezde su osvajanjem kupa u Rusiji na najbolji mogući način završili pripreme za sezonu koja sledi, a kao stub odbrane Baraka Bahara izdvojio se Strahinja Eraković.
03.03.2023 23: 40
Krilni napadač crveno-belih Osman Bukari je izneo prve utiske posle pobede (1:0) Crvene zvezde u 169. večitom derbiju.
03.03.2023 23: 04
Crveno-beli su slavili rezultatom 1:0 protiv Partizana u 169. "večitom derbiju".
03.03.2023 22: 06
Pobednika 169. "večitog derbija" odlučio je Argentinac pogotkom u 5. minutu.
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 18h
pre 38 minuta 10: 54
Uzbudljiv program domaćeg fudbala na kanalima Arene sport.
pre 1 sat 10: 28
FK Partizan oglasio se saopštenjem pred utakmicu sa Radničkim iz Kragujevca.
pre 12 sati 23: 05
Argentinski fudbalski čarobnjak "poentirao" svoj dolazak u Sjedinjene Američke Države.
pre 12 sati 23: 03
Okončani su današnji mečevi francuske Lige 1...
Ostavite komentar