(KRAJ) Radnički 1923 - Crvena zvezda 3:4: Šampion na mišiće do tri boda

08.10.2023 17:00 >> 17:17
(KRAJ) Radnički 1923 - Crvena zvezda 3:4: Šampion na mišiće do tri boda MN Press

Radnički 1923 i Crvena zvezda igraju od 15.00 časova (TV Arena 1 Premium) meč 11. kola Mozzart bet Superlige.

Crveno-beli su favoriti, ali imaju i imperativ trijumfa, jer ekipa Baraka Bahara praktično nema više prava na kiks, s obzirom na to da ih je napravila protiv Voždovca i Čukaričkog. Posle nešto lošijih rezultata, Zvezda je vezala par dobrih, pa je pre remija sa Jang bojsom prošle srede u Beogradu (2:2), pobedila u prvenstvu Radnički iz Niša 1:0.

​Kragujevčani su konačno počeli da pobeđuju, doduše još uvek ne u serijama, jer su posle trijumfa protiv Javora, a pre odličnog izdanja u Pančevu, izgubili sva tri boda na gostovanju IMT-u. Radnički je pri dnu tabele i pored pomenute dve pobede ima čak šest poraza.
Radnički 1923 – Crvena zvezda 3:4 (2:3)

Stadion: Čika Dača
Sudija: Novak Simović.
Strelac: Gluščević u 21, Činedu u 38, Zorić u 90+3. za Radnički, Olajinka u 29. i 33, Ivanić u 44. i 67. minutu za Zvezdu.

RADNIČKI 1923: Leković - Popović  (od 46. Đ. Jovanović), Pecelj, Zorić - Radovanović (od 46. Tomović), Gluščević (od 52. Tomić), Mitrović, Ristić - Čolović, Činedu, Sahli (od 46. Bevis).

CRVENA ZVEZDA: Glazer - Dragović, Điga, Mijailović (od 83. Milunović) - Bukari (od 68. Stamenić), Hvang (od 68. Degenek), Kanga, Ivanić (od 75. Katai), Lučić - Olajinka, Endiaje (od 75. Kraso).

(UŽIVO) Radnički 1923 - Crvena zvezda 3:4

08.10.2023. 17:00

Kraj utakmice, pobeda Zvezde

Kraj utakmice, Zvezda zasluženo slavi 4:2. Meč je rešio sa dve majstorije Mirko Ivanić.

08.10.2023. 16:58

90+3. minut: GOOOL! Radnički smanjuje na 3:4, strelac Zorić

Ponovo je odbrana Zvezde lako dopustila da primi gol. Luka Zorić je među trojicom igrača uspeo sa osam metara da pogodi mrežu.

08.10.2023. 16:48

82. minut: Zvezda rutinski privodi meč kraju

Zvezda rutinski privodi meč kraju, Radnički bez snage da se vrati u meč.

08.10.2023. 16:32

67. minut: GOOOL! Vodi Zvezda 4:2, strelac Ivanić

Mirko Ivanić je Zvezdin meč viner. Dobio je loptu na 16 metara, a onda iz trka sjajnim udarcem poslao u sam ugao. Vodi Zvezda 4:2.

08.10.2023. 16:25

60. minut: Čolović pret iz slobodnog udarca

Imao je Radnički slobodan udarac na 16 metara, Čolović je šutirao preko zida, ali i preko gola.

08.10.2023. 16:20

55. minut: Ivanićev solo prodor bez rezultata

Prva velika prilika za Zvezdu u nastavku, Mirko Ivanić je prošao igrača, došao do Lekovića, ali nije uspeo da ga savlada.

08.10.2023. 16:12

Vidović nije u protkolu!

Nesvakidašnja sitiacija na Čika Dači. Miloš Vidović nije bio u protokolu i ušao je u igru. Reagovala je klupa Zvezde, sudija Simović je poslao Vidovića u svlačionicu, a ušao je Tomović.

08.10.2023. 16:08

Počelo je drugo poluvreme, ima izmena

Počelo je drugo poluvreme, kod domaćina su na terenu Đorđe Jovanović, Bevis i Tomović.

08.10.2023. 15:56

Kraj prvog dela, Zvezda vodi 3:2

Otvoren meč, revija golova i prednost Zvezde na poluvremenu od 3:2.

08.10.2023. 15:48

44. minut: GOOOL! Zvezda vodi 3:2, strelac Mirko Ivanić

Veliki je majstor Mirko Ivanić. Kao na malom fudbalu je predriblao rivala u petercu i ispod Lekovića poslao loptu u mrežu. Novo vođstvo Zvezde.

08.10.2023. 15:42

38. minut: GOOOL! Radnički izjednačuje na 2:2, strelac Činedu

Revija golova na Čika Dači. Činedu je dobru partiju krunisao golom. Radnički se ne predaje.

08.10.2023. 15:37

33. minut: GOOOL! Vodi Zvezda 2:1, ponovo strelac Olajinka

Veliki posao odradio je Vladimir Lučić. Promešao je odbranu po levoj strani, poslao odličnu povratnu loptu na visinu penala odakle je Olajinka pogodio sam gornji ugao. Preokret Zvezde.

08.10.2023. 15:33

29. minut: GOOOL! Zvezda izjednačuje na 1:1, strelac Olajinka

Zvezda stiže do izjednačenje. Ndijaje je pokuša u petercu da prebaci igrača Radničkog, spreman je bio Olajinka i matirao je Lekovića.

08.10.2023. 15:24

21. minut: GOOOL! Vodi Radnički 1:0, strelac Gluščević

Vodi Radnički 1:0 i to zasluženo. Ponovo je Zvezdina odbrana bila neoprezna, Gluščević je primio loptu na 13 metara od gola i poslao loptu u sam ugao.

08.10.2023. 15:19

16. minut: Veliki promašaj Ndjajea

Šta je promašio Šerif Ndjaje! Ivanić mu je poslao savršenu loptu, a napadač Zvezde sa tri metra u dva navrata nije uspeo da prebaci loptu u mrežu. Sjajno je na liniji intervenisao i golman Leković.

08.10.2023. 15:15

10. minut: Radnički opasniji

Igra se otvoreno, Radnički je za sada opasniji iz tranzicija. Čolović previ mnogo problema odbrani crveno-belih, Glazer je dva puta morao da interveniše. Zvezda za sada ne uspeva da napravi priliku jer odbrana Radničkog igra pametno, praveći faulove na 30 metara od gola.

08.10.2023. 15:00