pre 8 minuta 12: 19
Paunović selektor Srbije do 2030. godine
Fudbalski savez Srbije rešio je dugoročno pitanje selektora "orlova".
MN Press
Bivši fudbalski reprezentativac Srbije Marko Šćepović potpisao je ugovor sa Novim Pazarom, saopštio je danas ovaj klub na društvenim mrežama.
Šćepović (32) je ponikao u Partizanu, a pored "crno-belih" igrao je za Teleoptik, Olimpijakos, Majorku, Terek, Muskron, Fehervar, Rizespor, Buriram junajted, Omoniju i španski Lugo.
"Sa više od 125 golova u renomiranim ligama Španije, Turske, Srbije, Mađarske, Grčke i Kipra, i sa nekoliko šampionskih titula u svojoj torbi, Šćepović je pravo pojačanje koje smo čekali. Uprava kluba je zatvorila prelazni rok sa ovim izvanrednim pojačanjem", navedeno je u objavi Novog Pazara i dodaje se:
"Stiglo je novo bombastično pojačanje u napadu našeg tima. Marko Šćepović (191cm) je novi igrač FK Novi Pazar! Ovaj momak, poznat po svojim golgeterskim veštinama, dolazi pravo iz Španije, tačnije FC Luga, da osvoji srca naših navijača. Sa više od 125 golova u renomiranim ligama Španije, Turske, Srbije, Mađarske, Grčke i Kipra, i sa nekoliko šampionskih titula u svojoj torbi, Šćepović je pravo pojačanje koje smo čekali".
Novi Pazar je nedavno potpisao ugovore sa Ademom Ljajićem i Sejdubom Sumom, dok su na pozajmicu iz Fenerbahčea stigli Omar Fajed i Žinho Žo.
Novi Pazar se nalazi na sedmom mestu na tabeli Superlige Srbije sa 10 bodova iz sedam utakmica.
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Francuska nije samo sportska sila, već laboratorija koja već decenijama proizvodi šampione.
Evropski fudbal ulazi u zonu pravne nestabilnosti. Premier liga pokušava da uvede ograničenja potrošnje kroz nova pravila 'anchoring' i 'squad-cost ratio', dok Udruženje profesionalnih fudbalera (PFA) najavljuje tužbe.
Širenjem na Dubai, Beč i Kluž, ABA liga prelazi u novu fazu, od regionalne tradicije do međunarodnog tržišta gde biznis nadjačava geografiju.
11.10.2025 17: 11
Domaći su do prednosti došli u 30. minutu golom Nemanje Miletića. Konačan rezultat postavio je Arda Kilič u 64. minutu, potvrdivši trijumf svoje ekipe
28.09.2025 17: 51
U narednom kolu TSC gostuje Železničaru, dok će Novi Pazar ugostiti Mladost iz Lučana.
27.09.2025 15: 46
Ovaj prestižni događaj okupio je brojne legende svetskog sporta, među njima legenda svetskog fudbala Hristo Stoičkov i belgijski golman Žan Mari Pfaf.
24.09.2025 10: 20
Do sada su dva tima odmerila snage 27 puta – Pazarci su ostvarili 10 pobeda, Radnički je slavio 11 puta, dok je 6 utakmica završeno nerešenim ishodom. Poslednji susret odigran u maju ove godine pripao je Novom Pazaru rezultatom 3:2.
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 1d
pre 9 minuta 12: 19
Fudbalski savez Srbije rešio je dugoročno pitanje selektora "orlova".
pre 42 minuta 11: 46
Trener koji je vodio Subotičane od aprila do kraja oktobra prošle godine nasledio Đorđa Tutorića.
pre 50 minuta 11: 38
Dva kluba zatvaraju još jednu rundu fudbalskog prvenstva Engleske.
pre 1 sat 11: 14
Golman Napolija o ličnom doživljaju pobede nad Kaljarijem.
Ostavite komentar