TSC rutinirao Železničar, Voždovac nadigrao Lučane

16.09.2023 21:00
TSC rutinirao Železničar, Voždovac nadigrao Lučane MN Press

Fudbaleri TSC-a napunili su do vrha mrežu Železničara i pobedili 6:3 (3:0).

Sve je bilo rešeno već u uvodnih 45 minuta, kada je dva gola postigao Ifet Đakova, a njemu se pridružio i Petar Stanić.

Tračak nade gostima dao je Aleksandar Đoršević na startu drugog dela, ali su Dušan Scetinović i Miloš Pantović otklonili sve dileme, ako ih je uopšte i bilo.

Ponovo je Đorveđić dao gol za Železničar, potom je i Đorđe Šušnjar bio precizan za 5:3, a tačku na ovaj duel stavio je Miloš Vulić, golom u trećem minutu nadoknade.

U itom terminu bez većih problema Voždovac je na "krovu" savladao Mladost iz Lučana 3:1 (1:1).

Golove za tim iz naselja Braće Jerković postigli su Borisav Burmaz, Nikša Vujanović i Matija Mitrović, dok je počasni pogodak gostiju delo Aleksandra Varjačića.