pre 7 minuta 17: 17
Šok u Bilbau: Svlačionica okrenula leđa upravi! Igrači Atletika krenuli u bojkot
Izlaz iz krize mora što pre da se pronađe.
Kazimierz Koper / Alamy / Profimedia
Fudbaleri Intera prilično su odmakli sa sprovođenjem plana skidanja Napolija sa vrha italijanskog klupskog fudbala, jer posle 26 kola imaju čitavih 10 bodova prednosti nad Milanom, 14 u odnosu na Romu i Napoli... pa, opet, ne bi voleli i ne planiraju da se bilo čega odreknu u predstojećim bitkama Serije A, počev od današnjeg megdana sa Đenovom (20.45, TV Arena 1 Premium).
To što su poslednjeg meseca minule godine šokirali publiku na stadionu Đenovljana (1:2) ne znači da mogu igrati zatvorenih očiju protiv bilo koga, pa čak i ako se radi o daleko lošije kotiranom sastavu u prvenstvenom poretku (14).
Svi imaju slabosti, niko nije neranjiv, pa ni "nerozuri", što je pokazao i dvomeč plej-ofa za osminu finala Lige šampiona, u kome ih je mali Bode/Glimt isprašio za sve pare, kao da je on bio više puta bio prvak Evrope a ne italijanski velikan.
Najzad, ništa nije večno, pa ne može biti ni poduža serija pobeda Intera u SEA, a taboru njegovog rivala žele da veruju da bi friška stabilizacija rezultata, s po jednom pobedom i remijem, kao odgovorom na dva vezana poraza, mogla biti temelj željenog iznenađenja.
Naravno, Inter je glavni u ovoj priči i više se pita, jer kada je razlika u klasi toliko izražena, onda favorit sam "bira" da li će ovako ili onako proći, pa je do njega hoće li ostaviti viška prostora i vremena motivisanom takmacu.
Serija A, 27. kolo
Parma - Kaljari 1:1 (0:0)
/Oristano 83 - Folorunšo 63/
SUBOTA
Komo - Leće 15.00 (AS2)
Verona - Napoli 18.00 (A4P)
Inter - Đenova 20.45 (A1P)
NEDELJA
Kremoneze - Milan 12.30 (A1P)
Sasuolo - Atalanta 15.00 (A3P)
Torino - Lacio 18.00 (A3P)
Roma - Juventus 20.45 (A2P)
PONEDELJAK
Piza - Bolonja 18.30 (A2P)
Udineze - Fiorentina 20.45 (A2P)
U Velikoj Britaniji se vodi postupak protiv Manchester Cityja zbog kršenja pravila Premijer lige i UEFA, a nepovoljna presuda mogla bi da naruši odnose te zemlje i vlasnika kluba iz UAE.
Dušan Vlahović je sa 26 godina napustio Juventus i potpisao trogodišnji ugovor s Beşiktaşem. Mohamed Salah je nakon devet sezona u Liverpoolu otišao u Trabzonspor.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
22.02.2025 10: 05
Pratite italijansku Seriju A na TV Arena Sport.
17.08.2024 20: 38
Završeni su uvodni okršaji subote u Seriji A.
26.07.2024 22: 45
Nekadašnji golman Mančester junajteda mogao bi da se oproba u Seriji A.
19.05.2024 10: 35
Prva dva meča pretposlednjeg kola italijanske Serije A donela su šest golova, pa navijači na Apeninima veruju da će i današnjih pet susreta biti podjednako interesantni i efikasni.
YouTube
pre 12min
YouTube
pre 16min
YouTube
pre 20min
YouTube
pre 23min
pre 7 minuta 17: 17
Izlaz iz krize mora što pre da se pronađe.
pre 29 minuta 16: 55
Sanderlend bolji od Fulama, remi Lidsa i Brentforda...
pre 50 minuta 16: 34
Ponuda koje se (ne) odbija.
pre 54 minuta 16: 30
Srpski fudbaler Nemanja Gudelj potpisao je jednogodišnji ugovor sa Hetafeom, saopštio je danas španski klub.
Ostavite komentar