Milinković-Savić dvostruki strelac za Lacio u pobedi nad Kremonezeom

28.05.2023 22:18
Milinković-Savić dvostruki strelac za Lacio u pobedi nad Kremonezeom Tanjug/AP Photo/Alessandra Tarantino

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras Kremoneze na svom terenu 3:2 (2:0) u 37. kolu Serije A i to najviše zahvaljujući srpskom vezisti Sergeju Milinkoviću Saviću.

Reprezentativac Srbije bio je dvostruki strelac Rimljana u 37. i 89. minutu, a pored njega gol za Lacio postigao je i Elseid Hisaj u ranoj fazi utakmice.

Kremoneze je početkom drugog poluvremena došao do izjednačenja preko Pabla Galdamesa i zahvaljujući auto-golu Manuela Lazarija. Ali, ekipa Mauricija Sarija uspela da dođe do sva tri boda u finišu meča još jednim pogotkom Milinković-Savića.

Lacio se ovom pobedom vratio na drugo mesto tabele sa 71 bodom, prestigavši Inter, koji ima dva manje.