pre 2 minuta 14: 56
Tursku trese veliki fudbalski skandal: U epicentru sudije sa kladioničarskim računima
Otkriven veliki broj prestupnika među arbitrima, čak i najvišem nivou.
Juventus nije imao više šta da čeka - smenio je trenera Igora Tudora.
Čelnici kluiba obavestili su hrvatskog stručnjaka o smeni, a duel protiv Udinezea vodiće Masimo Brambila, trener ekipe NeksGen.
Posle solidnog izdanja na FIFA Svetskom prvenstvu, Juventus je startovao sa tri pobede u Seriji A, ali od meča sa Intrerom koja je dobijena 3:2, a odigrana 13. septembra, "Stara dama" nije pobedila! Posle pet remija, dva u UEFA Ligi šemapiona, usledila su tri poraza od Koma, Juventusa i Lacija.
Nisu porazi sami po sebi odredili sudbinu da Tudor postane prvi smenjeni trener u Seriji A ove sezone, već kvalitet igre koji je bio sve lošiji. U Rimu je to bilo jedno veliko ništa.
Brambila će u sredu odraditi meč protiv Udnezea (18.30, TV Arena 2 Premium) u devetom kolu Serije A, a možda i protiv Kremonezea za vikend. Treba očekivati da će klub iz Torina do kraja nedelje definisati Tudorov zamenika.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
14.09.2025 09: 20
Vasilije Adžić postigao spektakularan gol u sudijskoj nadoknadi protiv Intera.
12.09.2025 08: 51
Hrvatski stručnjak je napomenuo da će srpski napadač dobiti ljubav kada mu je potreba, ali da neće uvek sve biti samo bajka.
11.09.2025 19: 29
Trener Juventusa blizu odluke da derbi trećeg kola Serije A (subota, 18, TV Arena 1 Premium) započne sa dva napadača.
01.09.2025 11: 00
Trener Juventusa nikad nije krio koliko ceni srpskog napadača.
YouTube
pre 21min
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 19h
YouTube
pre 19h
pre 2 minuta 14: 56
Otkriven veliki broj prestupnika među arbitrima, čak i najvišem nivou.
pre 46 minuta 14: 12
Italijanski klub saopštio jednu dobru i jednu lošu vest.
pre 48 minuta 14: 10
Susret 1. kola Kupa Srbije pratite u utorak od 18.30 na TV Arena 2 Premium.
pre 1 sat 13: 18
Doskorašnji italijanski fudbaler otkrio svoju borbu sa depresijom.
Ostavite komentar