pre 21 minut 19: 39
Nije dobro: Srđan Blagojević na njega neće moći da računa do kraja sezone
Uoči najvažnijih borbi za vicešampionsku poziciju
Tanjug/(Fabio Ferrari/LaPresse via AP)
Mogu li Džonatan Dejvid i Dušan Vlahović zajedno da igraju u napadu Juventusa, provejavala je tema kroz italijanske medije tokom reprezentativne pauze.
Ako je suditi po odgovoru Kanađanina "možemo", ali i po pripremama za derbi trećeg kola Serije A, trener Igor Tudor je na korak do odluke da na Inter (subota, 18.00, TV Arena 1 Premium) zaigra sa obojicom od starta!
Kako prenosi "Korijere delo sport", Tudor je počeo da razmišlja na ovu temu posle lakše povrede Federika Konseisaoa i neizvesnošću da li će 100 odsto biti spreman za tako zahtevan meč. Dejvid može da dejstvuje i po krilnoj poziciji, mada Tudor može da se vrati i na formaciju 3-4-1-2 i ostavi Kanađanina i Vlahovića kao tandem u špicu.
Do sada je mečeve počinjao Dejvid, a menjao ga Vlahović u poslednjih 20-25 minuta i u tim intervalima postigao dva gola, onaj protiv Đenove je bio dovoljan za trijumf od 1:0. Kada je već srpski napadač ostao u klubu, Tudor želi da mu poveri punu minutažu, kao i da proba, što češće, da igra sa dvojicom napadača.
Dodatno mu je tu odluku podgrejao i dolazak napadača Luja Opende iz Lajpciga, koji je zajedno sa Žegrovom stigao u kamp "Stare dame" i stavio se na raspolaganje. Do derbija su još dva dana, Tudor ima dovoljno vremena da donese odluku.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
24.03.2025 19: 29
U Italiji se i dalje pitaju zbog čega je Mota imao tako malo poverenja u golgetera koga traže i klubovi iz Premijer lige, upravo je o tome govorio i bivši reprezentativac Hrvatske, Robert Jarni.
23.03.2025 15: 59
Prvo se kao potencijalna zamena za Tijaga Motu na klupi Juventusa pominjao Igor Tudor, zatim su u prvi plan isticani Domeniko Tedesko i Roberto Manćini, a sada se čini da je ponovo hrvatski stručnjak najbliži klupi "stare dame".
24.09.2024 21: 47
Napadaču Lila ugovor ističe na kraju sezone.
26.04.2026 11: 10
Pet kola pre kraja, primarni cilj plasman u Ligu šampiona gotovo je obezbeđen, jer "rosoneri" imaju osam bodova prednosti u odnosu na petoplasirani Komo.
YouTube
pre 20h
YouTube
pre 20h
pre 22 minuta 19: 39
Uoči najvažnijih borbi za vicešampionsku poziciju
pre 1 sat 18: 58
"Real sa Nišave" na korak od ispadanja iz elite.
pre 1 sat 18: 27
PSŽ u utorak (21.00 TV Arena Premium 1) dočekuje Bajern u prvom meču polufinala Lige šampiona.
pre 2 sata 17: 59
Titula je već arhivirana. Klub se okreće novim izazovima
Ostavite komentar