pre 18 minuta 09: 39
(VIDEO) Kad Dunga zapleše uz pesmu Šakire: Nije odoleo lepoj Lindzi
Bivši as Brazila nije odoleo pozivu lepe voditeljke Lindzi Kazaneli.
Guliver
Nemački stručnjak Kosta Runjaić novi je trener fudbalera Udinezea, saopštio je danas italijanski fudbalski klub.
Kako je saopšteno na sajtu kluba sa stadiona Frijuli, Runjaić (53) je potpisao jednogodišnji ugovor, a zvanična promocija biće održana u utorak, 18. juna.
Rođeni Bečlija koji ima nemački pasoš je na mestu šefa struke Udinezea nasledio Fabija Kanavara koji je vodio ekipu u poslednja dva meseca prethodne sezone i doveo je do opstanka u Seriji A.
Runjaić je u dosadašnjoj trenerskoj karijeri vodio nemačke klubove Alen, Darmštat, Duizburg, Kajzerslautern, Minhen 1860, kao i dva poljska - Pogon i Legiju iz Varšave.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
26.05.2026 09: 50
Vicešampion Italije u potrazi za novim trenerom, izbor se proširio posle otkaza Masimilijanu Alegriju.
24.05.2026 20: 01
Alison Santos i Stanislav Lobotka doživeli povrede u prvom poluvremenu meča sa Udinezeom 1:0 (1:0).
09.05.2026 17: 00
Kaljari je poražen na svom terenu od Udinezea sa 0:2 u meču 36. kola Serije A, ali ovaj neuspeh ne bi trebalo previše da zaboli domaći tim, pošto je opstanak praktično već osiguran.
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 7h
pre 2 sata 07: 55
Iskusni defanzivac Aleksandar Miljković vraća se u srpski fudbal.
pre 11 sati 22: 39
Flamengo je dobio konkretnu ponudu za Emersona Rojala, pošto je Aston Vila poslala zvaničnu ponudu vrednu devet miliona evra za iskusnog desnog beka.
pre 12 sati 21: 33
Kako prenose mediji iz Saudijske Arabije, srpski stručnjak je na korak od dogovora sa Al Itihadom!
pre 13 sati 20: 25
Ipsvič je brzo reagovao nakon odlaska Kirana Mekene i pronašao naslednika na klupi.
Ostavite komentar