Torino slavio protiv Monce: Đenova i Frozinone podelili bodove

30.03.2024 17:00
Fudblaeri Torina Tanjug/Gianluca Zuddas/LaPresse via AP
Fudblaeri Torina

Fudbaleri Torina savladali su Moncu na svom terenu 1:0 (0:0) u 30. kolu italijanske Serije A i nastavali trku za mesta koja vode na međunarodnu scenu.

Jedini gol na utakmici postigao je Antonio Sanabrija iz penala u 69. minutu nakon loše reakcije Matea Pesine u svom šesnaestercu, koji je ubrzo isključen posle drugog žutog kartona.

"Bikovi" su do kraja uspeli da sačuvaju prednost i novom pobedom, zabeleže 44. bod na tabeli, gde sada zauzimaju osmo mesto. Dve pozicije niže od Atalante (50), koja trenutno drži poziciju koja vodi u Evropu.

U istom terminu svoj meč 30 runde Serije A, odigrali su i fudbaleri Đenove i Frozinonea, a nakon više od 97. minuta igre, utakmica na "Luiđi Feraris" stadioni završena je rezultatom - 1:1 (1:1).

Oba pogotka videli smo u završnici prvog poluvremena. Najpre je Albert Gudmonson doveo Đenovu u vođstvo sa "bele tačke", da bi u 36. minutu Rejner postavio, ispostaviće se, konačnih 1:1.

Đenova je tako nastavila negativan niz od četiri utakmice bez pobede, ali se ne brine za ostanak u ligi, dok je Frozinone upisao tek drugi bod u poslednjih osam utakmica i sa ukupno 25, nalazi se "prvi ispod crte" osam kola pre kraja.