Autor: Kosta Simetić

23.12.2023 16:55
Ivan Ilić Tanjug/Fabio Ferrari/LaPresse via AP
Ivan Ilić

Fudbaleri Torina i Udinezea remizirali su u 17. kolu italijanske Serije A - 1:1 (0:0), a u centru pažnje bili su reprezentativci Srbije.

Na terenu za Torino 90 minuta odigrali su Ivan Ilić i Vanja Milinković-Savić, dok je u drugom poluvremenu šansu dobio Nemanja Radonjić. Takođe, Lazar Samarždić je za Udineze odigrao 71 minut.

Sam duel nije bio toliko uzbudljiv sve do 81. minuta kada je Žoao Fereira dodao do Ojera Zarage, a ovaj pogodio za vođstvo Udinezea.

Kada je delovalo da će Torino upisati neuspeh, na scenu je stupio Ivan Ilić koji je na spektakularan način, sa nekih 35 metara, pogodio mrežu Marka Silvestrija. Pogledajte i sami ovaj neverovatan pogodak.

U drugom meču koji je odigran u istom terminu, Bolonja je golom Luisa Fergusona u 86. minitu došla do velike pobede nad Atalantom.