pre 18 minuta 13: 15
Grci o Nikolićevom vođenju utakmice: Koliko puta je imao onu "patlidžanastu" boju lica svog prijatelja Željka Obradovića...
Interesantan komentar grčkog lista...
Credit: Alex Slitz / Getty images / Profimedia
Aston Vila je na pragu velikog posla i promene. Aktuelni šampion Lige Evrope i Parma počeli su razmenu dokumentacije za transfer taletovanog japanskog golmana Ziona Suzukija, nakon što je postignut dogovor sa samim čuvarom mreže. Vila je u trci za njegov potpis uspela da pretekne Pari Sen Žermen i izjednači ponudu francuskog kluba, čiji je dogovor sa Parmom propao juče.
Dolazak Suzukija mogao bi da bude uvod u veliki odlazak sa "Vila Parka". Legendarni Emilijano "Dibu" Martinez nalazi se u završnoj fazi pregovora sa Juventusom, koji želi da ga dovede u svoje redove. Ukoliko se posao realizuje, Aston Vila bi u japanskom reprezentativcu dobila mladog golmana koji bi trebalo da zauzme mesto jednog od simbola kluba iz prethodnih sezona.
Martinez je u Vili izrastao u jednog od najprepoznatljivijih golmana svetskog fudbala, a njegov potencijalni odlazak predstavljao bi kraj jedne velike ere. Sa druge strane, Suzuki bi mogao da bude početak nove. Sve ukazuje na to da je ekipa Unaja Emerija. spremna za veliki golmanski zaokret, dok se završnica oba transfera sada željno iščekuje.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
08.06.2026 19: 45
Juventus je označio osvajača Mundijala iz 2022. godine sa Argentinom, Emilijana "Dibua" Martineza, kao apsolutni prioritet za mesto među stativama nakon što je postalo jasno da od transfera Alisona neće biti ništa.
17.08.2026 15: 03
Juventus je postigao dogovor o dolasku novog golmana iz Premijer lige.
17.08.2026 12: 28
Reprezentativac Kolumbije potpisao je četvorogodišnji ugovor sa klubom iz Torina.
16.08.2026 11: 20
Nisu srpskog fudbalera samo pregovarači turskog kluba ubeđivali da ponovo obuče crno-beli dres.
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 15h
pre 19 minuta 13: 15
Interesantan komentar grčkog lista...
pre 20 minuta 13: 14
Svestan je da je Hetafe daleko jači protivnik od prva dva.
pre 42 minuta 12: 52
Desni bek napustio Crvenu zvezdu i vratio se na Banovo brdo.
pre 1 sat 12: 29
Srpski napadač danas je na lekraskim pregledima u Portugalu, ugoovor do 2031. godine.
Ostavite komentar