Poraz Vest Hema otvorio je širom vrata Totenhemu da izbori opstanak u Premijer ligi. "Pevci" večeras dočekuju Lids (21.00, TV Arena 1 Premium), koji je zbog istog rezultata u Londonu proslavio opstanak i nadaju se da će uspeti da pobegnu "čekićarima" četiri boda, a onda u naredna dva meča protiv Čelsija i Evertona obezbede 17. mesto.
Mnogo problema ima menadžer Roberto De Zerbi jer se golman Giljerme Vikario još nije oporavio od povrede, a Kristijan Romero, Ćavi Simons, Dejan Kaluševski, Ben Dejvis, Vilson Odober i Mohamed Kudus su van stroja. Dominik Solanke i Džejms Madison su u rosteru, pitanje je samo koliko mogu vremena da provedu na terenu.
"Igramo protiv ekipe koja je u odličnoj formi i ne smemo da ih potcenimo. Mi moramo da ostanemo skromni, ujedinjeni i da se potpuno posvetimo svakom detalju. Ako budemo u najboljem izdanju, zadržimo mentalitet i energiju iz prethodog perioda, možemo da se nadamo najboljem ishodu", veruje De Zerbi.
Lids je u seriji od šest mečeva bez poraza, ne zebe uzalud De Zerbi pred meč sezone...
Hilšenvud 1'
Dank 5'
Minte 86'
Doku 60'
Haland 75'
Marmuš 90'
Ostavite komentar