pre 14 minuta 16: 04
UEFA se oglasila zbog Zvezde: Evo zbog čega je srpski šampion kažnjen
Demanti evropske kuće fudbala.
Credit: Miguel MEDINA / AFP / Profimedia
Totenhem je blizu finalizacije pregovora sa Robertom De Zerbijem očekuje da bivši trener Brajtona i Marselja uskoro postane novi menadžer "pevaca". Navodi se da će klub iz Londona italijanskom stručnjaku ponuditi izuzetno atraktivan finansijski ugovor, čime bi De Zerbi postao drugi, ili u najgorem slučaju treći, najplaćeniji menadžer u Premijer ligi, pišu "Daily Mail", a tu informaciju ima i italijanski novinar Fabricio Romano.
Sam De Zerbi ranije nije smatrao da je trenutni trenutak idealan i postojala je mogućnost da preuzme tim tek od leta, ali je dobio uveravanja od Upravnog odbora da će imati punu podršku i stoga će preuzeti kormilo odmah.
Njegov ugovor biće dugoročni, na pet godina, uz klauzulu koja omogućava oslobađanje u slučaju ispadanja Totenhema iz lige. Podsetimo, Totenhem je u dosadašnjem delu sezone promenio dva menadžera Tomasa Franka i Igora Tudora.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
22.03.2026 17: 21
Premijerligaši iz prestonice u nikada težoj situaciji.
15.03.2026 19: 38
"Crveni" ponovo razaočarli svoje navijače, igrajući remi protiv kluba iz Londona golom Rišarlisona.
13.03.2026 17: 00
Pred duel sa Liverpulom, Totenhem bez petorice prvotimaca od minulog vikenda.
11.03.2026 18: 05
U pitanju je najduži niz poraza u svim takmičenjima od osnivanja kluba 1882. godine!
pre 15 minuta 16: 04
Demanti evropske kuće fudbala.
pre 16 minuta 16: 03
Fudbalska reprezentacija Srbije uzrasta do 19 godina, danas od 17.00 igra utakmicu poslednjeg trećeg kola Grupe 2 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Poljske.
pre 36 minuta 15: 43
Crno-beli uz mnogo muka ispunili sve potrebne obaveze...
pre 2 sata 13: 46
Dekijev sin ne krije da bi voleo da obuče crveno-beli dres jednog dana...
Ostavite komentar