pre 2 sata 23: 02
(VIDEO) Uroš Medić: Donald Tramp jedan je od nas, da je došao na UFC Beograd, dobio bi veće ovacije nego bilo gde u Americi
"Svi ga u Srbiji doživljavamo kao jednog od nas."
Profimedia
Brajan Mbeumo novo je lice u timu Mančester junajteda, pošto je danas engleskim velikanom potpisao ugovor do juna 2030. godine, s opcijom produženja za 12 meseci, a vest o tome saopštio je klub sa "Old Traforda". Bez informacije da li su tačni medijski natpisi da je posao vredan 72.000.000 funti (fiksno), uz mogučnost rasta te cifre.
Krilni igrač reprezetacije Kameruna ima 25 godina i u redove višestrukog prvaka Evrope dolazi iz Brentforda, a sportski sektor i rukovodstvo "crvenih đavola" očekuju da njegov dolazak popravi realizaciju tima, posle mnogo sezona koje su "pojeli skakavci".
"Čim sam saznao da mi se ukazala prilika da potpišem za Mančester junajted, morao sam da je iskoristim i potpišem za klub svojih snova, za tim čiji sam dres nosio kao dete. Znam da imam duh i karakter da dostignem viši nivo ovde , učeći od Rubena Amorima i igrajući pored igrača svetske klase.
Svi su mi govorili o atmosferi koja se ovde stvara i koliko su veliki planovi za budućnost. Ovo je ogroman klub, sa neverovatnim stadionom i neverovatnim navijačima. Svi smo zaista odlučni da se borimo za najveće trofeje", poručio je presrećni Mbeumo.
Kamerunac je ranio igrao za francusku Troju, a prošle sezone dao je 20 i namestio osam golova, u dresu bivšeg kluba.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
13.07.2026 12: 51
Najbolji belgijski igrač na Mundijalu napušta Aston Vilu za 35 miliona funti.
30.06.2026 15: 20
Markus Rašford će se vratiti u prvi tim Mančester junajteda za predstojeće pripremne utakmice.
25.06.2026 22: 25
Engleski velikan je već doneo odluku da Andre Onana nije u planovima za narednu sezonu.
10.06.2026 20: 10
Fudbalski klub Mančester junajted saopštio je danas da će Kazemiro, Džejdon Sančo i Tajler Malasija napustiti klub na kraju meseca, a da se Markus Rašford vraća sa pozajmice iz Barselone.
pre 2 sata 22: 50
Nemački štoper parafirao novi ugovor do juna 2031. godine.
pre 2 sata 22: 32
Na korak od Torina...
pre 3 sata 22: 10
Francuski klub do poslednjeg trenutka nije želeo da se odrekne igrača kojeg je video kao lidera novog projekta...
pre 3 sata 22: 10
Grčki šampion će u žrebu za plej-of Lige šampiona biti u jačem šeširu, zajedno sa Crvenom zvezdom ako ona prođe Ber Ševu.
Ostavite komentar